Samsung Galaxy S3 Mini vs HTC Desire 5, a może coś innego?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Galaxy S3 Mini vs HTC Desire 5, a może coś innego?

przez Makoś » 10 sie 2014 09:20

Witam,
tak jak w tytule - Samsung Galaxy S3 Mini vs HTC Desire 500. Budżet - max 800zł. Chcę kupić telefon głównie to pisania smsów, dzwonienia, czasami internet, gry bardzo rzadko, zdjęcia okazyjnie. Wybrałem te telefony po przejrzeniu kilku recenzji i pod tym względem, iż mają poniżej 4,7 cala ekran. Najlepszy byłby 4,0-4,3 cala. Najważniejsze by telefon działał sprawnie, bateria nie padała po nie całym dniu. Mam nadzieję, że mi pomożecie w wyborze. Jeśli macie coś innego godnego polecenia czekam na propozycję.
Makoś

Re: Samsung Galaxy S3 Mini vs HTC Desire 5, a może coś inneg

przez Karl » 10 sie 2014 21:08

Witaj,

z tego co piszesz idealna dla Ciebie byłaby Motorola Moto G, bo ma naprawdę mocną baterię, no i dostaje świeże aktualizacje od Motoroli. S III mini tu już trochę trupek, a Desire 500 owszem fajny - ale HTC też nie błyszczy w sferze wsparcia :(
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!