Pomoc w wyborze smartfona

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Pomoc w wyborze smartfona

przez Arek » 14 sie 2014 11:47

Witam!
Od jakiegoś czasu mój stary telefon zaczyna się zacinać, psuć, więc chciałbym go jak najszybciej zmienić. Budżet jaki mam do wydania to max 600zł. Telefonu używam głównie do internetu, dzwonienia, sms-owania (piszę ich dosyć sporo), słuchania muzyki, fotografowania oraz korzystania z drobnych aplikacji typu whatsapp, sporadycznie do gier. Przeszukałem już trochę internet i trafiłem na kilka modeli m.in. Sony xperia M, xperia L czy xperia T. Który z tych trzech telefonów byłby najlepszy? oczywiście czekam także na nowe, ciekawe propozycje. Z góry dziękuję :)
Arek

Re: Pomoc w wyborze smartfona

przez Hans » 14 sie 2014 17:55

Witaj!

A powiedz jeszcze, czy smartfon musi być nowy, czy używane też rozpatrujesz?
Hans

przez Arek » 14 sie 2014 22:58

Nigdy nie kupowałem używanego telefonu, ale jeśli udałoby się wyhaczyć coś ciekawego w tym przedziale to na pewno rozważyłbym i używke
Arek

przez Karl » 15 sie 2014 09:37

Witaj,

jeśli chodzi o te trzy smartfony, co podałeś, to zastanawiać się można nad Xperią L (która jest tak naprawdę lepszym wariantem Xperii M) oraz Xperią T. Ja z tych dwóch wybrałbym jednak Xperię T, bo ma lepszy i większy ekran, nieporównywalnie lepszą kamerę, no i lepszą wydajność. Jeśli znajdziesz T w dobrej cenie, to warto ją kupić.

Z innych sprzętów mógłbyś też popatrzeć na LG L90 i LG L9 II - to dość popularne modele, chociaż kamery mają gorsze niż T.
Karl

przez Arek » 15 sie 2014 13:18

A coś innego możecie mi polecić?
Arek

przez Hans » 15 sie 2014 14:51

A może Samsung Galaxy Ace 3 LTE? Myślę, że spokojnie by Tobie starczył, to solidna maszynka.
Hans

przez grzegorz » 18 sie 2014 20:31

w tej cenie idzie kupic Xiaomi redmi note lub Asus Zenfone 5
grzegorz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!