Manta Easy Tab MID04 - opyla się?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Manta Easy Tab MID04 - opyla się?

przez Tomi » 16 sty 2012 14:22

Pytanko jak w temacie, czy uważacie, że tablet Manta Easy Tab MID04, którego można wyhaczyć już za niecałe 300zł - jest w ogóle wart uwagi? Czytałem na jego temat różne opinie i nie wiem do końca, czy opłaca się go kupować - czy może lepiej zbierać do czegoś innego. Cena Manty zachęca, ale czy warto?
Tomi

Re: Manta Easy Tab MID04 - opyla się?

przez Rudolf » 16 sty 2012 15:30

Ja bym zbierał na coś droższego, ten tablet ma kiepski serwis - jak coś nawali, sam wysyłasz na swój koszt do serwisu. Z drugiej strony tablet wydaje się być przyzwoity w testach i recenzjach - tu masz jedną - http://oclab.pl/newsy/mobilne/test-mant ... za-300-zl/
Rudolf

przez Ykk » 17 sty 2012 09:35

Z recenzji wypada dość obiecująco, ja jednak przed zakupem musiałbym "pomacać" nieco ten tablet, zobaczyć, czy się nie rozleci za szybko :lol:
Ykk

przez czarna » 19 sty 2012 16:57

Ja mam ten tablet od 2 tygodni i działa bez zarzutów. Nie jest nie wiadomo jak szybki ale z takim prockiem i 250 pamięci nie ma się co więcej spodziewać. Ogólnie wydaje się być dość wytrzymały . Kupiłam go w carrefourze za 270 zł więc jak cos będzie z nim nie tak to tam go zaniose i niech go naprawiają :)
czarna

przez marcin j » 24 sty 2012 21:29

Tomi napisał(a):Pytanko jak w temacie, czy uważacie, że tablet Manta Easy Tab MID04, którego można wyhaczyć już za niecałe 300zł - jest w ogóle wart uwagi? Czytałem na jego temat różne opinie i nie wiem do końca, czy opłaca się go kupować - czy może lepiej zbierać do czegoś innego. Cena Manty zachęca, ale czy warto?

powiem tak kupilem mante mid04 cena bardzo niska ale dlamie wystarcza ten tablet zaczne tak do gier lipa ale posciagalem pewne pliki i przetestowalem i napisze co ;wszystkie dzialaja w 100%.gg,skype,ccleaner,youtub,sextub,antywirus AGV,nk,facebook,allegro,wszystkie poczty odbieram,podlaczylem dysk zewneczny 30GB i 500 GB I DZIALAJA NAWET WYSWIETLAJA SIE NAPISY WE WSZYSTKICH FILMACH odbiera wszystkie formaty oczywiescie trzeba sobie posciagac pewne zeczy bateria mi trzyma 6godz bez właczanego wifi i bez dysku zewnecznego mozna ogladac veve ipla itd,program do lamania sieci wifi ,do rozpakowywania pliku rar ,powiem tak ze mozna na nim wiecej niz na droszych tabletach jak za ta cene to polecam bo duzo mozna na nim robic itd,wiecej niz na telefonach za kolosalne ceny dodam jeszcze ze wgralem mapy europy i wszystko dziala oczywiscie trzeba gps pod usb ale smiga wszystko
marcin j

przez Steff » 27 mar 2012 17:54

Bawiłem się tym tabletem około dwóch miesięcy. Kupiłem go w Auchanie za 299 pln. Od początku zrywał połączenia. Wi-Fi co mnie bardzo irytowało, miarka się przebrała kiedy zaczął charczeć jeden z głośniczków postanowiłem zanieść go do serwisu. I tu muszę bardzo pochwalić firmę Manta po około dwóch tygodniach reklamacja została rozpatrzona postanowiono zwrócić mi całą kwotę za tablet. Dzisiaj byłem w Auchanie cena tego tabletu spadła do 250 pln.
Steff

przez Tomi » 27 mar 2012 18:59

Steff napisał(a):Bawiłem się tym tabletem około dwóch miesięcy. Kupiłem go w Auchanie za 299 pln. Od początku zrywał połączenia. Wi-Fi co mnie bardzo irytowało, miarka się przebrała kiedy zaczął charczeć jeden z głośniczków postanowiłem zanieść go do serwisu. I tu muszę bardzo pochwalić firmę Manta po około dwóch tygodniach reklamacja została rozpatrzona postanowiono zwrócić mi całą kwotę za tablet. Dzisiaj byłem w Auchanie cena tego tabletu spadła do 250 pln.

Dzięki za informację, wahałem się bo nie wiedziałem tak naprawdę, czy Manta ma serwis na jakimkolwiek poziomie - okazuje się, że tak. Chyba zdecyduję się na ten tablecik, chociaż usterki, z którymi się zmagałeś trochę zniechęcają :)
Tomi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!