Wybór nowego smartfona

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Wybór nowego smartfona

przez Kubaa » 21 sie 2014 17:53

Witam, zamierzam zakupić nowy smartfon. Wymagający jakiś nie jestem, to czego potrzebuje, to: dobry aparat, kamera, android, gps <dużo biegam i jeżdżę rowerem, więc gps niezbędny, ale teraz chyba każdy smartfon go posiada> A więc, czekam na wasze propozycje, nie podaje ceny maksymalnej ile jestem wydać, jestem zdania im mniej tym lepiej :>.

P.S. oglądałem LG L7 II co o nim powiecie? :)
Kubaa

Re: Wybór nowego smartfona

przez Karl » 21 sie 2014 19:39

Hej,

to już lepiej popatrz na LG L9 II albo L90 - naprawdę fajne smartfony. Jeśli chcesz coś z lepszym aparatem to może Samsung Galaxy S III albo LG G2?
Karl

przez Kubaa » 21 sie 2014 20:17

No właśnie tak się zastanawiałem na S III, ale chce mieć jakieś inne alternatywy, żeby później mieć w czym wybierać :). Dlatego proszę o inne modele :D. Chyba, że nic lepszego do specyfikacji zbliżonych do S III nie znajdę :x
Kubaa

przez Hans » 22 sie 2014 07:46

Chyba że Sony Xperię T :)
Hans

przez Kubaa » 26 sie 2014 17:31

Xperia T, to nie ten design :D, jakoś mnie do siebie nie przekonuje ;d. Nie ma więcej alternatyw? :O
Kubaa

przez Hans » 26 sie 2014 20:22

To kup sobie LG G2, to według mnie smartfon, który obecnie oferuje najlepszy stosunek ceny do osiągów - fajny ekran, aparat, bateria, gps itp. Na pewno się nie zawiedziesz.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!