Telefon do 500 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon do 500 zł

przez mateek » 24 sie 2014 12:07

Witam, zwracam się do was z prośbą przy pomocy wyboru smartfona. Kwota jaką dysponuje to 500 zł, oczywiście jeśli leciutko przekrocze ten budżet to również nic się nie stanie. Wizualnie bardzo podoba mi się Motorola i xt 890, piękna bryła, wystarczający dla mnie aparat, jednakże 1-rdzeniowy procesor o zmiennym taktowaniu, hmm to dobre rozwiązanie? za 500 zł mogę kupić coś w stylu MyPhone czy Kruger&Matz z 4-rdzeniowym procesorem bądź jakieś Lenovo, jestem w kropce, bardzo ciężko mi się zdecydować. Od telefonu wymagałbym płynności, aplikacje z których korzystam to wyłącznie (youtube, facebook, messenger no i przeglądarka) chciałbym by zrobił dobre zdjęcie, oraz nagrał film w hd, nie obraziłbym się na gorilla glass. Motorola mnie bardzo urzekła, jednak porównując ją do telefonów wyżej wymienionych naprawdę nie potrafie wybrać, liczę na was ! ;)
mateek

Re: Telefon do 500 zł

przez Jinx » 24 sie 2014 13:42

Witaj,

ta Motorola RAZR i XT890 o której wspominasz wydaje się być naprawdę świetna, ale czy faktycznie dostaniesz ją za 500 zeta?
Jinx

przez Gość » 24 sie 2014 15:55

mhm, na allegro jest używka w bdb stanie za tyle
Gość

przez Karl » 24 sie 2014 17:20

To ja bym brał, bo pamiętaj, że w niej siedzi chipset Intela, a tu tak prosto ilości rdzeni się nie przelicza. Ten intel spokojnie da radę dla tego smartfona. Overmaxów, Gocleverów itp. bym raczej nie brał, bo to typowe chinole przefarbowane tylko na firmy, które je importują.
Karl

przez mateek » 24 sie 2014 21:27

dzięki za radę Karl, mam nadzieję że posłuży mi jakiś rok :)
mateek

przez Hans » 25 sie 2014 12:37

Ja tez bym się nie zastanawiał nad innymi, ta Motka fajnie wygląda. Aparat co prawda szału tam nie robi, baterii nie da się wymienić no i audio ma nienajlepsze, ale w tej cenie według mnie całkiem spoko sprzęt. Z drugiej strony jeśli kupiłbyś jakiegoś Goclevera, to tam z aparatami zupełnie jest loteria...
Hans

przez arek » 25 sie 2014 18:16

jak chcesz z intel atom to polecam ASUS Zenfone 5, inny ciekawy telefon to Lenovo S650
arek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!