LG G2 MINI Gdzie najlepiej kupic?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG G2 MINI Gdzie najlepiej kupic?

przez Bartek » 25 sie 2014 19:30

Ja chcialbym spytac sie was jak to jest z LG G2 mini bo podoba mi sie czytalem duzo o nim i wgl , ale na allegro jest duzo jego aukcji i zaczynaja sie o 700zl 730zl z przesylka natomiast na stronach np x-kom itp te telefony sa za 799zl czy te telefony za 730 na aukcjach jakis gsm-sklep itp sa jakies dziwne ? nie orginalne ? o co w tym chodzi ? czy moge kupic bez obaw na tej aukcji ? LG G2 D620r MINI LTE NFC 4x1.2GHz RED GOLD KRAKÓW (4525905830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy jest to jakis sprzet inny i wgl co o tym sadzicie prosze o PILNA POMOC!
Bartek

Re: LG G2 MINI Gdzie najlepiej kupic?

przez Jinx » 25 sie 2014 19:33

Jak najbardziej pewny sprzedawca, z tego co widzę to gwarancja jest producencka, czyli full legalny smartfon z PL dystrybucji. Możesz się jeszcze upewnić pytając o to sprzedawcę. Z tego co wiem marki LG jeszcze chinole nie podrabiają, więc jest małe prawdopodobieństwo kupienia fałszywki.
Jinx

przez Bartek » 26 sie 2014 08:12

Jeszcze jedno pytanie z mojej strony zauwazylem ze nie ktore modele te a 700zl maja oznaczenie D620 a te drozsze za 750zl maja D620R czym to sie rozni jaka jest roznica pomiedzy nimi ?
Bartek

przez Karl » 26 sie 2014 11:02

D620R to wersja na rynek europejski i ją byłoby najlepiej brać, inne to sprowadzane np. z azji, ameryki południowej itp.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!