Smartfon do 1000zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 1000zł

przez Sara <>.<> » 25 sie 2014 19:47

Cześć,
Szukam smartfona do 1000zł i mam bardzo trudny wybór.
Do wybrania mam: Samsung Galaxy S3; Samsung Galaxy S4 mini ; LG G2 mini ; oraz nokia lumia 630.
Nie moge się zdecydować ponieważ każdy ma dużo zalet ale nie jestem pewna który model wybrać. :roll:
Dzięki z góry za jakąkolwiek pomoc czy rozwianie wątpliwości.
Pa tu Sara...
Sara <>.<>

Re: Smartfon do 1000zł

przez Karl » 25 sie 2014 20:46

Hej,

no ok, ale powiedz najpierw do czego chcesz smartfona używać, bo tak to trochę wróżenie z fusów jest.
Karl

przez Sara <>.<> » 25 sie 2014 20:51

smartfona będe używać głównie do:

- Filmów

- Zdjęć

- Gier czasami

- Internetu

Fajnie gdyby też dużo launcherów działało...
Sara <>.<>

przez Karl » 26 sie 2014 07:52

Poleciłbym w takim razie Galaxy S III ale... no właśnie - smartfon pod względem specyfikacji fenomenalny, ale nie dostanie już aktualizacji do KitKat. Jeśli jednak w swoim zestawieniu myślisz nad Galaxy S III LTE, to jak najbardziej właśnie jego polecam, bo ten model dostał aktualizację.

S4 mini od razu bym odpuścił - mała bateria i ekran, do filmów średni. Lepszy będzie na pewno G2 mini - większa bateria i ekran, według mnie dużo fajniejszy niż S4 mini. Lumia 630 też wypada słabo w tym zestawieniu.

Podsumowując: albo Galaxy S III LTE albo LG G2 mini.
Karl

przez Sara <>.<> » 26 sie 2014 08:37

Ok, to w takim razie biorę sgs3 neo - też ma kitkata a lte nie potrzebuje :)
Sara <>.<>

przez Karl » 26 sie 2014 10:59

Też dobry wybór, ale wcześniej nie wspominałaś że masz go w ofercie :)
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!