Pomoc w wyborze smartfona

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Pomoc w wyborze smartfona

przez maxik » 31 sie 2014 21:38

Cześć, szukam smartfona do 700zł (głównie allegro, w sklepach jest duża przebitka). Od smartfona oczekuje by był na androidzie, ekran powyżej 4 cali, nie zacinał się, dobry aparat, często słucham muzyki, aplikacji jakich używam to messenger, fb, whatsapp, w gry raczej nie gram. W grę wchodzą głównie nowe telefony
maxik

Re: Pomoc w wyborze smartfona

przez Hans » 01 wrz 2014 10:05

Witaj,

a co powiesz na Sony Xperię SP albo LG Swift L9 II? Obydwa urządzenia spełniają Twoje wymagania z nawiązką.
Hans

przez maxik » 01 wrz 2014 16:00

A który z tych modeli jest lepszy? Czytałem też co nieco o g2 mini, co ty na to?
maxik

przez Hans » 01 wrz 2014 19:24

G2 mini to w zasadzie to samo, co LG L90, jednak L90 ma ciut większą baterię. Wiem jednak, że G2 mini ma niezły aparat no i dobry dźwięk, a przecież o to Ci głównie chodzi.
Hans

przez maxik » 01 wrz 2014 21:22

Czy bateria przy normalnym użytkowaniu w mini wytrzyma cały dzień? Który spośród tych 3 najlepiej wybrać?
maxik

przez Hans » 01 wrz 2014 22:34

We wszystkich trzech modelach spokojnie tyle wytrzyma. Ja bym Xperię SP odpuścił bo z tego co wiem, ten smartfon nie dostanie KitKata. L9 II bym nie brał, bo nie ma Gorilla Glass, więc trzeba się by było bawić w naklejanie folii itp. Zastanawiałbym się między G2 mini a L90. L90 ma niby ciut większą baterię, ale G2 mini jest z kolei bardziej sprawdzonym sprzętem. Ja więc chyba bym wybrał G2 mini mimo wszystko.
Hans

przez maxik » 02 wrz 2014 18:20

dzięki wielkie ;) poczekam na jakąś okazję i raczej wezmę g2 mini! :)
maxik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!