Dylemat co wybrać? Pomocy!

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Dylemat co wybrać? Pomocy!

przez Krzychuu » 09 wrz 2014 20:34

Witam , planuje zmienić swojego SGS II plus na cos nowszego , chcialbym żeby ktoś mi doradził ktory smartfon wybrać , głównie służył by do sluchania muzyki na sluchawkach , przegladania internetu , gry czasem w wolnym czasie i na pewno do zdjęć, mam kilka modeli na oku.

- Asus Zenfone 5
- Xperia M2
- Xperia T3
- LG G2 Mini
- Huawei Ascend P7 Mini.

dodam ze mój budżet to 800 zł (+\- 100 zł)

licze na pomoc.
Krzychuu

Re: Dylemat co wybrać? Pomocy!

przez Marvi » 10 wrz 2014 08:08

Witaj,

w zasadzie żaden z tych smartfonów nie ma jakiegoś zdumiewającego aparatu, wszystkie są co najwyżej przyzwoite. A co powiesz na Samsunga Galaxy S3 Neo? Kosztuje między 800 a 900 zł, ma dobrą baterię, niezłą kamerę, piękny ekran...
Marvi

przez Krzychuu » 10 wrz 2014 18:26

powiem tak ze chcialbym kupic coś z innego producenta , spróbować coś nowego.
Krzychuu

przez Hans » 11 wrz 2014 07:30

Do przeglądania internetu z pewnością przyda się dobry ekran, a tutaj pod tym względem wyróżnia się Zenfone 5 oraz Xperia T3. Ja wybierałbym spośród tych dwóch modeli (skoro nie lubisz Samsunga).
Hans

przez gramacz » 11 wrz 2014 10:29

zerknij na Inew V8, UMi C1, coolpad 7320 i Asus Zenfone 5
gramacz

przez Krzychuu » 11 wrz 2014 20:05

chyba najbradziej przekonuje mnie Asus , fajny design i parametry tez niczego sobir tylko czytam ze bateria szybko pada :)
Krzychuu

przez Hans » 12 wrz 2014 06:51

2110 mAh bateria w Zenfone 5 wytrzymuje dzień użytkowania. Jak włączysz oszczędzanie energii to więcej pociągnie. To taki standard, nie wyróżnia się na plus, ale na minus też nie.
Hans

przez Krzychuu » 14 wrz 2014 11:57

jeśli mi wytrzyma dzień , to bede zadowolony , i chyba zdecyduje się na tego Asusa :)
Krzychuu

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!