Smartfon do 900 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 900 zł

przez Dervit97 » 21 wrz 2014 18:53

Witam ,

Tak jak już wspomniałem w tytule , mam zamiar kupić smartfona do 900 zł .
Mam też swoje wymagania :D
- Bardzo lubię duże smartfony
- Bardzo lubię grać w wymagające gry i płynnie przeglądać internet ( a z moim poprzednikiem Samsung Galaxy Young za bardzo nie mogłem )
- Zależy mi także na dobrym aparacie fotograficznym
Myślałem nad Motorolą Moto G ale wiem , że będzie mnie irytować to marnotractwo pod ekranem ...
LG L90 też mi się podoba ale jakoś mam dziwne przeczucia co do tego telefonu .

BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ , CIĄGLE JESTEM NA FORUM :D
Dervit97

Re: Smartfon do 900 zł

przez Karl » 22 wrz 2014 09:23

A może dołóż parędziesiąt złociszy i kup Sony Xperia Z Ultra? Tam masz wypas w każdym calu, no i plus to ogromny smartfon.
Karl

przez nitro » 22 wrz 2014 14:01

Jak chcesz ładny smartfon i nie taki który maja wszyscy to zobacz to https://www.youtube.com/watch?v=QFX202A4hWo

Pierwsze dwa robią na prawde wrażenie, funkcjonalność, wydajność i desing, to jest to!
nitro

przez Ykk » 22 wrz 2014 14:42

Przecież ten INew V8 to jakiś niesmaczny klon Oppo N1....
Ykk

przez Dervit97 » 22 wrz 2014 18:57

Właśnie patrzę na tę Xperie Z Ultra i wygląda przyzwoicie , najwięcej mogę wydać 1200 zł więc to jest akurat w tej półce cenowej ale myślałem też nad LG G2 lub LG G2 mini . Od razu mówię , że nawet nie zwracam uwagi na samsungi ponieważ są dla mnie po prostu brzydkie ... A czy można wyczaić jakiegoś HTC one lub HTC one m8 za tę sumę ? Bo też spoko smartfon .
Dervit97

przez Gość » 22 wrz 2014 19:01

Nie wiem dla czego na jednej aukcji Allegro ( jeśli chodzi o kupno to na tej stronie ) jest Xperia Z Ultra za 1000 zł http://allegro.pl/nowy-sony-xperia-z-ul ... 89252.html a ten sam telefon jest na aukcji za 1200 zł http://sonymobile.strefamarek.allegro.p ... black.html
Gość

przez Dervit97 » 22 wrz 2014 19:02

Ten " Gość " co napisał powyżej to ja tylko nie dałem nicku ...
Dervit97

przez Karl » 22 wrz 2014 20:16

Bo ten droższy sprzedaje Sony, oficjalny dystrybutor - więc norma, że drożej. Jak chcesz wielki smartfon, to Xperia Z Ultra będzie jak najbardziej ok. Co do G2, to oczywiście też doskonałe urządzenie, ale z ekranem dużo mniejszym niż Ultra. G2 mini odpuść, bo to nie ta półka cenowa i klasa co G2.

One M8 raczej zapomnij, bo nie dostaniesz za tyle, a HTC One może i byś wyczaił, ale po co, ma słaby aparat. Jak Ci nie przeszkadzają gabaryty to bierz Xperię Z Ultra.
Karl

przez Dervit97 » 22 wrz 2014 20:19

Dzięki Karl bardzo mi pomogłeś i wybieram Xperie Z Ultra . I jeszcze jedno małe pytanko , czy lepiej kupić od Sony czy od jakiegoś innego sprzedawcy ?
Dervit97

przez Karl » 22 wrz 2014 20:47

Nie ma za co, zawsze pomogę :) Xperia Z Ultra jest niedoceniona bo mało komu odpowiadają jej gabaryty, jeśli Tobie to pasuje to tylko brać. A co do sprzedawcy to ważne, żeby miał dobre opinie i oferował sprzęt z gwarancją producenta (a nie sprowadzany z zagranicy i ze swoją gwarancją sprzedawcy).
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!