smartfon 800-900 zł do muzyki i internetu

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon 800-900 zł do muzyki i internetu

przez tewani » 28 wrz 2014 14:53

Witam, szukam telefonu w cenie do 800-900zł max.
Od razu piszę, że lg odpadają, mam z jednym do czynienia i więcej ich nie kupię.
Odpadają też xperie s, z czy jakie tam jeszcze są, bo nie podobają mi się wizualnie (nie chcę kwadratowych telefonów).
Zależy mi na tym, żeby telefon był w miarę szybki, nie chcę czekać pół minuty zanim wyświetli się kto dzwoni.
Powinien tez mieć dość dobry aparat, zależy mi bardziej na przednim do robienia selfie :D
Wyświetlacz do 4.8 cala, ale to też zależy jakie telefon ma wymiary bo mam małe ręce.
Najlepiej android i nie żaden chiński telefon no-name.
Telefon głównie do słuchania muzyki i przeglądania internetu, czasami jakieś gry.
Myślę nad sgs 3 neo, to dobry wybór? Czekam na inne propozycje :)
tewani

Re: smartfon 800-900 zł do muzyki i internetu

przez Hans » 28 wrz 2014 18:12

Witaj,

Galaxy S3 Neo byłby jak najbardziej świetnym - masz tam piękny ekran, niezły aparat, no i smartfon dostanie także aktualizację do KitKata, a to duży plus. Z działaniem płynnym nie powinno być najmniejszego problemu, bo sprzęt jest wydajny. Jeśli pasuje Ci jego design i gabaryty, to jak najbardziej możesz go brać pod uwagę.

Ja bym jeszcze na Twoim miejscu ogarnął Motorolę Moto G 2 (znaną też jako Moto G 2014, Moto G2 itp.). Masz tam ciut większy ekran, ciut lepszą kamerę do selfie, ale za to o niebo lepsze wsparcie, jeśli chodzi o aktualizacje. Tam na bank nic nie przytnie a działanie systemu będzie mega płynne. Na dodatek są tam dwa głośniki stereo, świetnie oddające dźwięk i głośne.
Hans

przez tewani » 29 wrz 2014 21:32

Dziękuję za pomoc :)
tewani

przez Karl » 30 wrz 2014 07:08

A co powiesz na Asus Zenfone 5? Parametry ma podobne do S3 neo, ale może przypaść Ci z wyglądu bardziej niż Samsung.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!