Xperia M2 LTE vs. Galaxy Core Plus

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia M2 LTE vs. Galaxy Core Plus

przez Aga » 30 wrz 2014 19:49

Hej, zamierzam wymienić telefon i do wyboru mam Sony Xperię M2 LTE i Samsunga Galaxy Core Plus. Telefon potrzebny jest mi głównie smsowania, korzystania z internetu (facebook, gmail, strona uczelni), do aplikacji (jak dojade, rozkłady jazdy itp.), troche do słuchania muzyki.
Zależy mi na szybkości i wydajności. Oba modele wydają mi się niezłe chociaż słyszałam że Xperia ma kłopoty z baterią (troche odstrasza mnie to że nie można jej wyciągnąć), a Samsung podobno się tnie...
Co polecacie?
Aga

Re: Xperia M2 LTE vs. Galaxy Core Plus

przez Karl » 30 wrz 2014 22:15

Witaj,

ja właśnie z różnych testów przeczytanych w sieci wiem, że Xperia M2 ma bardzo dobrą baterię, więc o to nie powinnaś się martwić. Ogólnie Xperia M2 to według mnie dużo lepszy smartfon niż ten Samsung, więc wybierz raczej M2.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!