HTC Desire 610 vs. Samsung Galaxy Ace 4 LTE vs. LG F70

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

HTC Desire 610 vs. Samsung Galaxy Ace 4 LTE vs. LG F70

przez grabkamy » 07 paź 2014 07:51

Witam, jak w temacie.

Mam do wyboru 3 ww. smartphony od t-mobile, który z nich jest lepszy?
grabkamy

Re: HTC Desire 610 vs. Samsung Galaxy Ace 4 LTE vs. LG F70

przez Pyrto » 07 paź 2014 08:12

Witaj,

ale do czego chcesz smartfona używać? na czym najbardziej Ci zależy?
Zaawansowany

przez grabkamy » 07 paź 2014 08:34

Witaj,

ale do czego chcesz smartfona używać? na czym najbardziej Ci zależy?

Użytkowanie z mojej strony:
- poczta, 4-6 aplikacji (nie jednocześnie) i sporadycznie jakaś przeglądarka.
- rozmowy głosowe ok. 20-40 minut dziennie.
- sms ok. 5-10 dziennie, mms (jak złapię jakieś super ciekawe foto to wyśle dziewczynie).
- w gry nie gram (może w jedną), muzyki nie słucham zbyt często (chciałbym jednak mieć ulubione kawałki pod ręką) ok. 1-1,5 GB.
- zdjęcia robię raczej tylko ciekawe, więc przeciętnie (jak się coś trafi to pstrykam).
grabkamy

przez Pyrto » 07 paź 2014 09:14

HTC jest wielki i brzydki jak dla mnie i ma ogromne ramki wokół ekranu. Plusem jest jednak to, że ma spory ekran, 8 GB pamięci wewnętrznej, no i 8 Mpix kamerę z możliwością kręcenia filmów 1080p. Pod względem chipsetu, odpowiedzialnego za wydajność, to to samo, co LG F70. F70 jest z kolei fajny ze względu na baterię (aż 2440 mAh), no i ekran IPS, a to się chwali. Ja jednak nie wiem, czy na Twoim miejscu nie skusiłbym się na Samsunga Galaxy Ace 4 LTE. Z tego co wiem tam siedzi Snapdragon 410, czyli 64-bitowy chip, bardzo się przyda, jak się pojawi aktualizacja do Android L.

Podsumowując: jeśli chcesz poręczne urządzenie, bierz Samsunga, jak chcesz długo trzymającą baterię przy niezłej wydajności, bierz LG (to chyba taki najbardziej wypośrodkowany sprzęt z tych trzech), a jak chcesz wielki ekran i 8 Mpix kamerę, wybierz HTC. Ja pewnie wahałbym się między LG a Samsungiem, a że jestem geekiem i lubię nowinki, to ten Snapdragon 410 w Samsungu by mnie skusił. No ale dla normalnego użytkownika najkorzystniej wypada chyba LG F70.
Zaawansowany

przez grabkamy » 07 paź 2014 09:43

Dzięki wielkie!

Czyli zawijam Samsunga :)
grabkamy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!