Jaki Lenovo?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki Lenovo?

przez Michał » 08 paź 2014 16:18

Witam. Proszę o wasze opinie odnośnie smartfona lenovo od 4,7 do 5 cali . Jaki wybrać model. Smartfon będzie używany głownie do GPS , internetu,chodzi o w miarę duży czas pracy na baterii, gry sporadycznie, dobry zasięg. i czy jest jakiś model w seria A lub S który ma problem ze złapaniem sygnały gps. przymierzam się do zakupu seria s 820 proszę o opinie.
Michał

Re: Jaki Lenovo?

przez Karl » 08 paź 2014 16:56

Witaj,

jak chcesz kupić tego Lenovo i ile masz do przeznaczenia kasy?
Karl

przez Gość » 08 paź 2014 17:09

700 zł mam do przeznaczenia na telefon myślałem też o modelu Lenovo Golden Warrior A8?? grunt żeby łapał sygnał gps szybko i baterii nie żarło w momencie
Gość

przez Hans » 08 paź 2014 17:29

Ja bym brał jakiś w miarę nowy Lenovo, bo te działają już na Android 4.4 KitKat, a to duża zaleta. Ten A8 właśnie na nim działa i wydaje się całkiem spoko. A co do GPS, to musiałby Ci odpowiedzieć jakiś jego posiadacz, bo tak szukając w sieci ciężko coś znaleźć.
Hans

przez Michał » 08 paź 2014 17:41

czyli najlepiej na kitkacie? Nowy system więc chyba nie powinno być problemu z gps??
Michał

przez arek » 08 paź 2014 23:02

Lenovo co tydzień wypuszcza nowy telefon, z tańszych A8 jest ciekawą propozycją. Moźe lenovo Vibe X2?
arek

przez Hans » 09 paź 2014 07:30

Michał napisał(a):czyli najlepiej na kitkacie? Nowy system więc chyba nie powinno być problemu z gps??

Zdecydowanie najlepiej z KitKat, bo masz gwarancję, że sprzęt tak szybko się nie zestarzeje i jest w miarę nowy. Jeśli więc chciałbyś Lenovo z KitKat, to do wyboru masz:

-Lenovo Vibe Z2 Pro
-Lenovo A536
-Lenovo S860
-Lenovo Vibe X2
-Lenovo Golden Warrior A8
-Lenovo Vibe Z K910
-Lenovo S930
-Lenovo Vibe Z2

I z tego bym coś na Twoim miejscu wybierał.
Hans

przez Gość » 09 paź 2014 14:49

Dzięki bardzo hans za pomoc coś wybiorę.
Gość

przez Michał » 10 paź 2014 14:41

Zastawawiam się nad smartfonem Lenovo p 780 chociaż ma małą pamieć wewnętrzną albo nad Lenovo Golden Warrior A8 obydwa z systemem KitKat. Który z tych dwóch polecacie i dlaczego. dobry GPS to priorytet. Proszę o opinie
Michał

przez Hans » 11 paź 2014 16:37

yyy, z tego co wiem to ten P780 działa na 4.2 Jelly Bean a nie 4.4 KitKat...
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona