Który LG wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który LG wybrać?

przez anonimowy » 09 paź 2014 21:47

Zastanawiam się nad kupnem smartfona w całkiem rozsądnej cenie. Szukałem tygodniami, i w końcu wydaje mi się, że dotarłem do ziemi obiecanej, ale... mogę iść do ziemi obiecanej zwanej lg optimus g i do ziemi obiecanej zwanej lg optimus g pro. Mają podobne bebechy, ceną się nie różnią strasznie i obydwa są naprawdę dobrymi partiami. Tak więc, z waszego doświadczenia: Co wybrać? Rozmiar nie ma znaczenia ( :lol: :lol: :lol: ), tylko chodzi mi o to, który mniej się zacina( o ile w ogóle zacinają), który ma lepszy dotyk, itd. itd.
anonimowy

Re: Który LG wybrać?

przez Karl » 10 paź 2014 07:10

W Optimusie G Pro praktycznie każdy element jest lepszy, niż w Optimusie G. Zarówno ekran (5.5" Full HD zamiast 4.7" HD), kamera (13 MP zamiast 8 MP), chipset (wyższe taktowanie), no i bateria (3140 mAh zamiast 2100 mAh). W G Pro lepsza jest też przednia kamerka, no i masz tam nowszy system (nie pamiętam czy już wyszła, ale planowana dla niego była aktualizacja do KitKata, Optimus G z kolei ma tylko Jelly Bean).
Karl

przez anonimowy » 10 paź 2014 09:36

Najbardziej mnie zastanawia, dlaczego tak dobre telefony mają tak niskie ceny. :D A w obydwu już chyba kitkat jest. ;) Przespałem się z problemem i chyba wezmę pro.
anonimowy

przez Hans » 10 paź 2014 15:47

Bo są zazwyczaj sprowadzane z Chin i nie obsługują np. LTE.
Hans

przez barbs » 10 paź 2014 21:01

Niedługo ma być chyba premiera w Polsce Pro2, może warto zaczekać. Z tych dwóch to zdecydowanie Pro. Aż zazdroszczę zakupu.
Użytkownik

przez anonimowy » 11 paź 2014 08:29

Tylko wiesz... nie stać mnie na pro 2, bo jak widzę to jest drogi, a ja mam z 800 do wydania.
anonimowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!