Smartfon 600zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon 600zł

przez Avirel » 15 paź 2014 19:57

Witam, szukam smartfona do 600zl, będzie służył do przeglądania internetu, słuchania muzyki, GPS. Czasami też jakaś gierka. Myślałem póki co nad LG L9 II, ale trochę odpycha mnie ten wygląd androida + też zastanawiam się nad Lumia 630. Może jest coś ciekawego w tej cenie, nie chcę żeby telefon wyglądał jak np. Motorola Moto G - jest zbyt obła. Najchętniej bym wział coś z sony, ale z tego co słyszałem w tej cenie znajde coś szybszego mniej zacinającego się.
Użytkownik

Re: Smartfon 600zł

przez Hans » 15 paź 2014 20:27

Witaj,

z Sony też są sensowne propozycje. A może Xperia M2? Ma fajny ekran, świetną baterię, no i ładny design. Kupisz ją za jakieś 600 zeta (nówkę). Lumia 630 też byłaby ok, o ile nie chcesz na niej używać jakiś skomplikowanych nawigacji GPS (na Androida jest tego chyba więcej mimo wszystko).
Hans

przez Gość » 15 paź 2014 23:40

Sony bardzo fajny, tylko że w porównaniu do Lumii musiałbym dopłacić niecałe 200zł. Bo z tego co patrzyłem to dopiero od 660 gdzieś można zakupić. Tak to bym się raczej nie zastanawiał bo ta dioda mnie strasznie przyciąga tak samo jak w L czy M .
Gość

przez Pantsless » 16 paź 2014 07:34

No ta Lumia faktycznie bardzo tania jest, więc może faktycznie warto, abyś w nią zainwestował. Jeśli Windows Phone Ci odpowiada, to chyba nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać.
Zaawansowany

przez Avirel » 16 paź 2014 11:31

A mógłbym się dowiedzieć o różnicach w tych systemach, czy naprawde w Windows 8.1 jest sporo mniej aplikacji ? Czy są aplikacje ingerujące w menu czy jest to system bez możliwości modyfikacji?
Użytkownik

przez Pantsless » 16 paź 2014 11:41

Avirel napisał(a):A mógłbym się dowiedzieć o różnicach w tych systemach, czy naprawde w Windows 8.1 jest sporo mniej aplikacji ? Czy są aplikacje ingerujące w menu czy jest to system bez możliwości modyfikacji?

Na Windows Phone 8.1 jest dużo mniej aplikacji niż na iOS i Android, ale niekoniecznie musisz to odczuć, zależy, jakich aplikacji potrzebujesz. Sklep masz tutaj: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store Sprawdź sobie, czy można tam znaleźć to, czego szukasz.

A co do ingerencji w menu, to o co Ci konkretnie chodzi?
Zaawansowany

przez Avirel » 16 paź 2014 18:47

Dzięki wielkie za link ! Przynajmniej będę mógł zobaczyć co tam ciekawego jest. Chodzi mi o zmianę wizualną menu czy na przykład dodawanie zegaru przy zablokowanym telefonie.
Użytkownik

przez Hans » 16 paź 2014 19:34

Jednego możesz być pewien - na Windows Phone personalizacja jest naprawdę niewielka w porównaniu do Androida.
Hans

przez Avirel » 18 paź 2014 14:56

No tak, ale też najważniejsze jest to aby telefon działał sprawnie po moim ZTE KIS pro to naprawdę ważne. Czyli wybierając pomiędzy Lumią 630 a LG L9 II kierować się praktycznie jedynie windows/android? Prędkość wczytywania stron/ ogólne braki lagów na podobnym poziomie?
Użytkownik

przez Habs » 19 paź 2014 00:15

Dokładnie, tutaj różnicy już nie powinno być widać. Najlepiej zresztą idź do jakiegoś sklepu, poproś o włączenie i sam sprawdź, jak to wszystko śmiga. Akurat LG L9 II to bardzo solidny, androidowy sprzęt.
Habs

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona