Smartfon z LTE do 550 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z LTE do 550 zł

przez erg » 31 paź 2014 15:51

Witam,
szukam dla siebie jakiegoś smartphone do 550 zł. Aktualnie rozważam LG F70 i Alcatel one touch idol 2 mini s. Przeciwko alcatelowi przemawia słaba bateria i jej niewymienialność.
Telefon będzie służył głównie do przeglądania internetu, słuchania muzyki, czasem obejrzę jakiś film. Raczej interesuje mnie coś z androidem. Wolałabym, żeby nie był używany, chociaż planuję kupować na allegro.
Maksymalna wielkość ekranu to 4,5-4,7 cala.
Co jeszcze możecie mi polecić?
erg

Re: Smartfon z LTE do 550 zł

przez Karl » 31 paź 2014 17:16

Witaj,

ten Alcatel to fajna opcja, chociaż faktycznie LG do mnie nieco bardziej przemawia z uwagi na to, że jednak firma ma lepszą renomę. No i LG ma też większą baterię, co na pewno się przyda. Jeśli o mnie chodzi - wybrałbym więc LG.

Ja mimo wszystko na Twoim miejscu szukałbym Motoroli Moto G LTE, nawet używki.
Karl

przez erg » 31 paź 2014 17:46

Racja, tylko moto g nie ma slotu microsd :( Szczerze mówiąc, będzie to mój pierwszy telefon z androidem, więc trudno mi ocenić, czy te 5 GB mi wystarczy na wszystkie aplikacje. Dlatego właśnie wolałabym się zabezpieczyć i mieć gwarancje możliwości rozbudowy ilość pamięci ;)
erg

przez Karl » 31 paź 2014 18:00

I tu się mylisz :) Bo Moto G LTE ma już slot na microSD :D
Karl

przez erg » 31 paź 2014 18:13

Aaaa, rzeczywiście :D no to jeszcze zobaczę, bo nowy LG kosztuje 530 (używki nawet 430), a najtańsza używka moto g 600, więc zależy jak będzie budżet wyglądał ;)

Może są jeszcze jakieś inne modele godne rozważenia?
erg

przez Karl » 31 paź 2014 18:17

A Samsung Galaxy Ace 3 LTE, Sony Xperia M2 albo Huawei Ascend G6?
Karl

przez erg » 31 paź 2014 18:42

Samsung Galaxy Ace 3 LTE ma słabe noty na mgsm, cenowo jest całkiem ok, ale to dwurdzeniowiec, a mi się marzą 4 :D no i ma jeszcze słabszą baterię niż Alcatel i troszeczkę za mały ekran.
Huawei tak samo - mały ekran i tylko jeden rdzeń :( i mój brat miał jakąś xperię z androidem 2. i strasznie na nią klął ;) i ta bateria - szaleństwo :D
Ta xperia m2 całkiem fajna, tylko trochę droższa niż bym chciała :(

No nic, chyba się zdecyduję na LG F70 albo MotoG - zależy, czy uda mi się dostać ją za jakieś fajne pieniądze ;)
erg

przez Karl » 31 paź 2014 21:09

Widzę, że dobrze rozkminiłaś temat :P W takim razie Moto G albo ten F70 faktycznie będą chyba najlepsze, daj znać na co się zdecydowałaś.
Karl

przez erg » 01 lis 2014 21:02

Będę kupować dopiero w połowie listopada, ale się odezwę ;)
erg

przez erg » 08 lis 2014 16:28

Witam ponownie :)
Od wczoraj jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką LG F70. Mam z tym telefonem duży problem - otóż ja widzę tylko jedno wejście albo na kartę minisim albo na microsd. W związku z tym zastanawiam się, czy to ja jestem ślepa, czy jestem skazana na 1,5 GB pamięci? Z jednej strony nie chce mi się uwierzyć w to, że producent zrobił taki żarcik, ale z drugiej, ja nigdzie nie widzę drugiego zlotu :(
Jakieś pomysły, co z tym zrobić?
erg

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona