Note IV czy iPhone 6

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Note IV czy iPhone 6

przez Rozdarty » 11 lis 2014 12:10

Cześć,
mam do was pytanie. Będę niedługo kupował nowy telefon i wciąż nie wiem, czy wybrać Samsunga Galaxy Note IV czy iPhone 6. Wiem o tych modelach wszystko, obydwa dobrze leżą mi w ręce. Dotychczas miałem iPhone 4. iOS mi się podoba, ale mam ochotę na coś nowego, na przykład właśnie Androida. Największym argumentem przeciwko Note IV jest, to po jakim czasie zacznie mi się zacinać, zacznę mieć z nim problemy. Przy iPhone nie muszę się o to martwić. Co byście wybrali?
Rozdarty

Re: Note IV czy iPhone 6

przez Pyrtolotolo » 11 lis 2014 12:30

Hej,

ale chodzi Ci na pewno o iPhone 6 czy może o iPhone 6 Plus? Bo Note 4 jest zgoła odmiennym sprzętem niż niewielkich rozmiarów iPhone 6.
Zaawansowany

przez Ubiquitous » 11 lis 2014 12:35

iPhone 6. Note 4 w porządku obsługuje się jedną ręką, ma ponadto te udogodnienia do obsługi jedną ręką. iPhone 6 Plus, nie wiem dlaczego, bo jest bardzo zbliżonych rozmiarów, nie leży mi.
Ubiquitous

przez Karl » 11 lis 2014 13:21

Trochę na ten temat możesz poczytać tu: http://smartfan.pl/samsung-galaxy-note- ... ne-6-plus/ Wiem, że to iPhone 6 Plus, ale wiele parametrów ma przecież takich samych, co iPhone 6.

Ja tam bym bez zastanowienia wybrał Note 4 - większy i lepszy ekran, świetna kamera, doskonała wydajność. No a to, że po jakimś czasie zacznie zamulać - można włożyć między bajki.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!