Który z tych telefonów będzie najlepszy??

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Który z tych telefonów będzie najlepszy??

przez kukiman » 12 lis 2014 21:48

A teraz pytanie laika, znacie jakieś sklepy gdzie byłyby ów wspomniane chinole? Sosnowiec/Katowice i okolice?
kukiman

przez Karl » 12 lis 2014 23:16

Przeważnie w jakiś większych sklepach z elektroniką mają jakieś Overmaxy, Goclevery itp. Sprawdź jeśli masz takie sklepy, jak Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn, Komputronik, Sferis, Media Expert itp.
Karl

przez kukiman » 13 lis 2014 19:51

A tak z Waszego osobistego doświadczenia i preferencji, to jaki telefon w takiej kwocie byście wzięli albo między jakimi modelami byście rozważali :)?
kukiman

przez kukiman » 14 lis 2014 14:34

podbijam :D
kukiman

przez Marvi » 14 lis 2014 14:56

Ja bym brał L90 albo L9 II, ale chyba bym się na tego pierwszego zdecydował. L9 II ma podobno dość kanciaste kształty i niektórych podczas rozmowy ucho boli :)
Marvi

przez kukiman » 14 lis 2014 15:06

Ale spośród tych wszystkich, które wymieniłem nadal byś brał LG? Czy jak ?: P
kukiman

przez Marvi » 14 lis 2014 17:06

Chinole już na starcie u mnie odpadają. Kiedyś kupiłem tablet od Chinoli, specyfikacja cudo i faktycznie, pod tym względem mucha nie siadała. Schody pojawiły się po odpaleniu bo okazało się, że system słabo pod to napisany i mimo 8 rdzeni - zamulało dość ostro. Niby potem to trochę poprawili, ale to i tak nie była pełna płynność, jak np. w Samsungach, LG itp. Druga sprawa to kompatybilność np. z grami - instalowałem grę z Google Play, niby wszystko pięknie ale... a to jakieś krzaki się pojawiały, a to zamulało, a to na pełnym ekranie nie było. Wiadomo, że programiści robią swoje aplikacje pod najbardziej popularne sprzęty, a pozostałe często olewają...
Marvi

przez kukiman » 15 lis 2014 16:11

Zdecydowałem się na Lg L90 albo Lg L9 ii, Tylko teraz pytanie: które z nich będzie pracował szybciej? 2 rdzeniowy krait czy 4 rdzeniowy snapdragon? Jakie są Wasze odczucia :)?
kukiman

przez Karl » 15 lis 2014 18:07

Są porównywalne, ale z lekkim wskazaniem na L90 - cztery rdzenie Cortex-A7 mimo wszystko robią swoje.
Karl

przez Klikacz » 18 lis 2014 13:42

Ja akurat ufam AnTuTu, z doświadczenia wiem że sprawdza się to jeżeli chodzi o "jakość użytkowania", a jakby to było bez znaczenie to po co podawaliby to we wszystkich testach?
Ja sam mam Lunę i mogę ci śmiało polecić, w testach osiąga ponad 25 tys punktów i to czuć podczas pracy. Sześcio-rdzeniowy procesor gwarantuje płynność działania a duży ekran niesamowitą wygodę :)
Klikacz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona