Smartfan do 1100 zł.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfan do 1100 zł.

przez Erekin » 22 lis 2014 08:26

Witam chciałbym zakupic nowy telefonik jednak nie wiem jaki ; /
telefon od maks 1100 zł.
wymagania :
-ekran min.4'3 maks 5'1
- min. 4 rdzenie cortex a9
-oczywiscie aparat z led jak najlepszy + ekran jak najlepszy
-i chciałbym zeby telefon nie był już " martwy " pod względem aktualizacji
Telefon głownie do filmów , smsów , zdjęć , gier , internetu , Bardzo dużo słucham muzyki lecz większosć na słuchawkach ale dobrym głosnikiem też nie pogardze :D
-Tel. ma mieć Androida , bo WP mam juz dość :)
- chcialbym aby bateria min. ten cały dzień przy ciągłym użytkowaniu wytrzymała i aby sie nie grzał za bardzo ; /
WIEM DUŻE WYMAGANIA ALE PROSZE, Może coś takiego jest :D
Użytkownik

Re: Smartfan do 1100 zł.

przez Erekin » 22 lis 2014 08:29

I zapomniałem ... chciałbym aby miał min. te 2GB ramu :)
Użytkownik

przez Karl » 22 lis 2014 11:37

Witaj,

wcale nie masz wielkich wymagań, ja bym tutaj widział dla Ciebie LG Nexusa 5 albo LG G2, pierwszy już oczywiście dostał aktualizację do najnowszego Androida, no i jeszcze myślę, że spokojnie rok będzie je dostawał. Drugi też ma dostać Lollipop, więc martwe na pewno nie są. Wiem wiem, LG G2 ma 5.2" ekran, ale gabarytowo to naprawdę niewielkie urządzenie. Bateria jest w nim dużo lepsza niż w Nexusie 5, aparat też ma nieco lepszy.

A co Cię tak od Windows Phone odpycha?
Karl

przez Erekin » 22 lis 2014 12:25

Ponieważ teraz mam lumie 520 i mam juz dosc tych wszystkich błędów :) oba te telefony odpadaja ; / Nie maja wejscia na karte SD a u mnie sama muzyka to min. 2GB + filmy koło 4 GB także musi być też miejsce na karte micro sd : ) a co myslisz o Z1 compact ? albo SGS5 ? -i odrazu chciałbym dodać ze zadna motorola nie wchodzi w gre :) 1 GB ramu to nie dla mnie :D
Użytkownik

przez Karl » 22 lis 2014 14:40

Samsung Galaxy S5 na pewno sporo większy niż Z1 Compact, ale też i fajniejszy w użytkowaniu. Co do wczesnych zetek, ja bym się trochę obawiał, czytaj komentarze w tym tekście: http://smartfan.pl/sony-xperia-z-cierpi ... la-smierc/ Sporo tego jest...

Z tych dwóch na pewno wybrałbym Samsunga, jest dużo bardziej uniwersalny niż Z1 Compact.
Karl

przez Erekin » 23 lis 2014 14:08

Na SGS5 nie mam co liczyc. Także ostatecznie Opłaca sie brać Z1 compact za te 900 zł ? (nowa) czy bardziej SGS 4 za ~1000 zł (uzywany) wczym chciałbym dodać ze nie przepadam za samsungiem ..... A jak nie to w tej cenie ~1000 zł coś nowego ,dobrego da sie znaleść jak tak to co ? warunki jakie musi spełniać tel. na górze ;D
Użytkownik

przez Hans » 23 lis 2014 18:49

Za 900 zeta opłaca się, nawet bardzo. Jak jest nowa to pewnie ma gware, więc jak się zwali to zawsze możesz oddać do serwisu. Ogólnie to bardzo dobry smartfon.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!