Smartfon "metalowy" do 1000 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon "metalowy" do 1000 zł

przez pawesz » 05 gru 2014 10:56

Witam Ekspertów! :D

Planuje zakup nowego smartfona, budżet myślę udało mi się taki w sam raz ogarnąć.
Ale do rzeczy. Szukam smartfona w metalowej obudowie- proszę o propozycję TYLKO TAKICH (tylnia klapka minimum). Coś w stylu Lenovo k900.
Co do specyfikacji szerszej to:
-mam duże dłonie i szukam czegoś tylko w przedziale 5-5,5 cali
-marka nie ma znaczenia, obecnie używam chińskiego smartfona od 2 lat więc przekonałem się, że nie potrzebuje znanego loga, a już na pewno nie jabłka :)
-system operacyjny no najchętniej android ale tu też jestem otwarty na wszystko.
Co do bebechów to tak, najważniejsze żeby przeglądarka śmigała a i jakimiś wściekłymi ptakami też nie pogardzę więc jakieś 4,6 cz 8 rdzeniowe procesory to będzie tylko miły dodatek.

Tak więc liczę na pomoc, przyznam, że jestem nakręcony na tego Lenovo, ale mam nadzieję, że ktoś mi tutaj zaproponuje coś równie ekstra :D
pawesz

Re: Smartfon "metalowy" do 1000 zł

przez Hans » 05 gru 2014 12:43

Witaj,

ten Lenovo K900 fajny, ale starego Androida ma niestety. jak Ci to nie przeszkadza to ok, dla mnie np. to dość ważny aspekt. A co powiesz na HTC One M7 - można go dostać za mniej niż tysiaka, no i jest cały aluminiowy, chociaż pewnie ekran dla Ciebie za mały :)

Z Lenovo już raczej nic lepszego nie znajdziesz, jest jeszcze Lenovo P780, ale ma gorsze bebechy niż K900.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!