Smartfon z wbudowanym projektorem

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z wbudowanym projektorem

przez Bob » 21 sty 2012 21:25

Witam wszystkich, od dość dawna poszukuję smartfona, który miałby wbudowany projektor. Obojętnie już, czy będzie na Androidzie, bada, Symbianie, czy czymś innym - ma mieć projektor. Do tej pory nic u nas nie znalazłem - proszę o sugestie (cena nie gra roli).
Bob

Re: Smartfon z wbudowanym projektorem

przez Tymon » 22 sty 2012 15:30

Jedynie co wiem, to że można do iPhone dokupić przyczepiany projektor, produkuje go japońska firma Sanwa, a model ma oznaczenie 400-PRJ001. Według tego, co wyczytałem w sieci - można go kupić za około 260$. Nie jest to cud techniki, ale jako prosty projektor na pewno starczy.
Tymon

Re: Smartfon z wbudowanym projektorem

przez SmartFan » 23 sty 2012 14:23

Moim zdaniem - nie warto zupełnie kupować tego typu połączeń. Zainwestuj lepiej w kieszonkowy projektor i osobno kup smartfon. Jako projektor polecam szczerze Acer C20 Pico, sam go mam, korzystam i jest świetny.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!