Jaki telefon do 1500 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon do 1500 zł

przez Rapczer » 20 gru 2014 20:40

Witam , w najbliższym czasie pragnę zakupić nowy smartfon do kwoty podanej w tytule . Obecnie jestem posiadaczem LG L9 p760 . Od telefonu wymagam szybkości działania , bardzo dobrej wydajności w najnowszych grach , dobrej jakości dźwięku i dobrego wyświetlacza .
Interesują mnie jedynie nowe telefony . Obecnie jestem bardzo przekonany do zakupu Xperia Z2 .
Nowy

Re: Jaki telefon do 1500 zł

przez robsto » 20 gru 2014 22:25

Jak zależy Ci na płynności działania to weź pod uwagę Nexusa 5, druga propozycja to G3. Parametry podobne, obydwa telefony powinny spełniać Twoje wymagania
robsto

Re: Jaki telefon do 1500 zł

przez jorg » 21 gru 2014 20:09

ja stawiam na meizu mx4, obecnie jeden z wydajniejszych, jak nie najwydajniejszy smartfon na świecie
http://www.aliexpress.com/item/Original ... =NV7qR7iae na forum telchina masz recenzje i opinie użytkowników.
jorg

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!