Sony Xperia SP vs LG Swift G

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Sony Xperia SP vs LG Swift G

przez wiz_khalifa_bro » 21 gru 2014 20:18

Cześć.

Szukam nowego telefonu, i w oko wpadły mi te oto dwa modele. Nie jestem ekspertem, przejrzałem kilka porównań, lecz chcę się poradzić profesjonalistów.

Moje "wymagania"
- Nie chcę na telefon wydawać majątku.
- Dobry aparat (przód/tył)
- Pojemna bateria (żeby nie ładować codziennie)
- Dobre osiągi w bardziej wymagających grach.
- Płynność.
- Wyrazisty ekran, 4.2"-4.8" (dobra rozdzielczość)
- Szybki przesył danych.

Telefon przede wszystkim do pisania, robienia zdjęć, grania, słuchania muzyki, internetu.

Który z nich będzie lepszy? A może inny?

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
wiz_khalifa_bro

Re: Sony Xperia SP vs LG Swift G

przez Karl » 22 gru 2014 10:42

Witaj,

powiedz lepiej jeszcze, ile maksymalnie chcesz kasy wydać. Te modele co podałeś już nieco stare są, ja bym się w to nie pchał. W Swift G (Optimus G) chodzi Ci pewnie o sprzęty sprowadzane z Chin jako refubrished (masa tego na Alledrogo).
Karl

przez wiz_khalifa_bro » 23 gru 2014 10:19

Nie chcę wydać więcej niż 500 zł (może 550). Wiem, że to niewiele, ale i w tych pieniądzach można znaleźć coś dobrego :)
wiz_khalifa_bro

przez Karl » 23 gru 2014 13:14

Zapomniałem spytać - chcesz tylko nowe, czy używane też mogą być?
Karl

przez wiz_khalifa_bro » 24 gru 2014 12:56

Raczej nówki, i nie sprowadzane z zagranicy, żeby w razie czego serwis mieć "pod nosem" :)
wiz_khalifa_bro

przez Ykk » 25 gru 2014 12:18

W takim razie problem chyba sam Ci się rozwiązał, bo Swift G sprzedawane np. na Alledrogo są w 90% sprowadzane z Chin. Co do Xperii SP, to niestety ekran jest w niej dość średni. Popieram też Karla, że to już stosunkowo stary fon, chociaż faktycznie nadal pod względem specyfikacji nie najgorszy.

Ja bym Ci polecił Motorolę Moto G 8 GB, ale pamięci w niej mało i aparat raczej średniawy. A co powiesz na LG L Fino?
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!