Chińczyk do 700 zł Pilnie! :)

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Chińczyk do 700 zł Pilnie! :)

przez pietrek » 24 gru 2014 12:25

Witam!

Taka dosyć nietypowa sprawa. Dostałem z pracy przydział 700 zł na telefon służbowy, nie mogę dołożyć ani złotówki bo przekroczenie 700 zł anuluje przydział. No ogólnie nie ma co tłumaczyć firmowych spraw :D
Teraz na temat telefonu. Zależy mi na jak najlepszych bebechach. Marka czy tak jakieś ryzyko "bo nie znane" to nie problem. Z tego co się orientuje najlepsze bebechy w takich cenach oferują coraz popularniejsze chińczyki (patrz np. MyPhone Luna). Tak więc czekam na propozycję jak najlepszych telefonów. I jeszcze szczegół ale wynikający z własnych preferencji- ekran minimum 5 cali :)
pietrek

Re: Chińczyk do 700 zł Pilnie! :)

przez grzegorz » 24 gru 2014 15:37

Za taka kwotę możesz mieć
Elephone P3000S LTE, 2GB RAM, Dual sim Aero2, procek octacore 1.7GHz, ekran 5 cal FHD i kamera 13MPx Sony, dodatkowo ma czytnik lini papilarnych!!

Inny ciekawy to
UMI ZERO, 2GB RAM, 2.0GHz, FHD Super AMOLED

A po za tym zobacz na forum telchina tam jest wiele tanich i dobrych propozycji.
grzegorz

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!