Telefon z play

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon z play

przez exon1998 » 25 gru 2014 03:32

Witam zamierzam przejść do play i zakupić nowy telefon , do abonamentu 59,99 zł http://www.play.pl/telefony/Telefony_mn ... FLTE_SIM_4
Wybierzecie mi telefon do 200 zł z dostępnych?
Chciałbym żeby telefon się nie zacinał , czasem korzystam z różnych aplikacji , a tak normalnie rozmowy , sms.
Aktualnie posiadam Samsung Galaxy mini , wgrałem nowy system do niego ale już ma 4 lata i dosyć zacina
Nowy

Re: Telefon z play

przez Hans » 25 gru 2014 12:32

Hej, ten link co podałeś jakoś dziwnie mi działa, kiedy tam filtruję po cenie zostają tylko 4 jakieś strasznie słabe smartfony. Możesz po prostu wymienić listę takich sprzętów, które masz od wyboru? Będzie łatwiej a i więcej osób zainteresuje się Twoim postem.
Hans

przez exon1998 » 25 gru 2014 19:30

To tak rozmyślał między telefonami z systemem :
android :
HTC Desire 610
LG G2 mini
windows phone :
Nokia Lumia 635
Nokia Lumia 735
Nowy

przez Hans » 25 gru 2014 22:36

No to wybór masz tu prosty - jak chcesz Android no to bierz LG G2 mini, a jak Windowsa to Nokię Lumię 735. Pytanie tylko musisz sobie już sam postawić, na jakim systemie chcesz mieć smartfona.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!