dual sim aero2 4.3 do 5 cali. TELEON NA LATA do 350 zł.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

dual sim aero2 4.3 do 5 cali. TELEON NA LATA do 350 zł.

przez vandal7 » 27 gru 2014 22:49

Cześć

Zastanawiam się czy można już kupić w cenie do 350 zł telefon który spełni moje wymagania

Najważniejsze to żeby telefon był solidny, niechce kupić jakiejś chińszczyzny słyszałem złe opinie o firmach go cleaver czy manta a np. Dobre o gruger and matz htc
Chciałbym kupić solidny telefon którego jakość wykonania nie jest totalna chińszczyzną guziki się nie sypią albo nie padnie mi jakiś wyświetlacz processor za dwa lata użytkowania. – to jest dla mnie najważniejsze.

Wyświetlacz 4.3 do 5 cali
Minimum więcej ramu jak 512
Dobrze gdyby bacteria po roku czasu wytrzymywała chociaż jeden dzień.
Dual sim I obsługa aero 2 – jeśli dobrze myśle do aero 2 potrzebuje 900mhz g3, może ktoś potwierdzić ?

Da rade kupić coś spełniającego moje wymagania w tej cenie, czy trzeba poczekać jeszcze pare lat : ) ?
Użytkownik

Re: dual sim aero2 4.3 do 5 cali. TELEON NA LATA do 350 zł.

przez Hans » 28 gru 2014 12:58

Witaj

Nowy, czy używane też bierzesz pod uwagę?
Hans

przez vandal7 » 28 gru 2014 14:17

raczej nowe, dopuszczam możliwość używanych, ale strasznie się boje wydawać takie pieniądze w allegro.
Użytkownik

przez Hans » 28 gru 2014 16:46

No to powiem Ci, że z dual SIM w tej cenie nie znajdziesz niczego markowego (nie licząc Nokii, ale ona działa na Windows Phone). Sams chińszczyzna w postaci Manty, GoClever, Kruger&Matz, myPhone i innego ustrojstwa.
Hans

przez vandal7 » 28 gru 2014 21:41

Kruger&Matz LIVE 2 czy jakos tak widzialem ladnie wygladalo solidnie, myslalem ze dobrej jakosci jest.

to duzo powinienem podniesc kase zeby dostac cos w swoich wymaganiach ?
Użytkownik

przez Hans » 29 gru 2014 00:47

Kruger&Matz to w zasadzie to samo co inne tego typu chińskie, przefarbowane produkty, jak Manta, Goclever, myPhone itp. Jeśli jednak Kruger&Matz Ci pasuje, to coś się tam zawsze znajdzie, chociaż na cuda nie licz niestety. Taki jedyny, firmowy, niewiele przekraczający Twój budżet smartfon (godny uwagi) jaki mogę znaleźć, to Sony Xperia E1 dual.
Hans

przez grzes » 29 gru 2014 15:24

zobacz opinie o KingSing S2, tel za androidem 4.4 i super wyglądem
iny tani to cubot S168, tak z kitkat i 1GB RAM i ekranie 5 cali HD
grzes

przez vandal7 » 31 gru 2014 00:00

dzienki, ten king sing to nawet fajny
i ten sony erikson też tylko on ma 512 ramu to raczej odpada.

mam pytanko jeszcze jeśli pozwolicie... jak sie upewnić, że telefon oferuje darmowy gps ? ... oczywiście jeśli tylko posiadam odpowiednie mapy.
Użytkownik

przez Karl » 31 gru 2014 12:19

Darmowy GPS? Każdy sprzęt z Androidem o ile posiada moduł GPS, może służyć do darmowej nawigacji. Po prostu w specyfikacji musi być, że posiada GPS.
Karl

przez vandal7 » 31 gru 2014 18:37

powiem tak:
dziękuje za pomoc bo żadko na forach są ludzie chętni i pomocni,
no trudno jak się nieda w 300 to niech będzie co będzie
ile musze wydać na jakiś polecony przez was model spełniający wymagania z pierwszego posta + mocna bateria tak żeby jeden dzień w górach przetrwała włącznie z udostępnianiem czasem zdjęć + ten moduł gps.
no i podstawa żeby to był telefon który ma szanse wytrzymać bez zepucia się chociaż 5 lat.

wesolego nowego roku i dziękuje jeszcze raz
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona