Smartfon do 500 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 500 zł

przez Marek » 03 sty 2015 20:29

Potrzebuję smartfona, do 500 zł.

- wytrzymała bateria >2000mAh
- dobry aparat (tylny może być przeciętny [powiedzmy 8mpx] natomiast przedni, żeby dało radę wideokonferencję przeprowadzić [ >1mpx]
- 4.3"-5", o dobrej rozdzielczości
- najlepiej quad-core (dual też może być) + 1 lub 2 ramu, żeby synek mógł w coś pograć :)

Telefon ma być dla mnie, codziennie sprawdzam pocztę, słucham muzyki, surfuję po internecie, ale czasem lubię w coś pograć (mój synek także). Zależy mi na niedrogim cacku (powiedzmy, ze średniej półki), które mnie nie zawiedzie, i nie będę musiał codziennie używać ładowarki.

Preferuję znane marki (SONY, LG) ze względu na wsparcie oraz serwisy.

Jakie modele są godne polecenia?

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Marek
Marek

Re: Smartfon do 500 zł

przez Hans » 03 sty 2015 23:07

W tej cenie to chyba jedynie LG, reszta za droga. Zobacz sobie LG L Fino albo LG L70, ewentualnie LG Nexus 4, bo jego w tej cenie chyba też można dostać.
Hans

przez Marek » 04 sty 2015 13:35

Dzięki za opinię.
Oczywistością jest dla mnie posiadanie w telefonie karty SD więc, z Nexusa chyba zrezygnuję. Nad L Fino się zastanowię.

Wygrzebałem starsze modele SONY - Xperię SP oraz T oraz Huawei Ascend G6.

Co o nich sądzicie?
Marek

przez Karl » 06 sty 2015 13:50

Takie już bardzo stare modele to bym mimo wszystko sobie darował. Nigdy to nie dostanie nowych aktualizacji, jedyna opcja to kupić i zainstalować jakieś nieoficjalne oprogramowanie, no ale to już trzeba się na tym nieco znać.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!