dylemat odnośnie wyboru nowego smartfona

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

dylemat odnośnie wyboru nowego smartfona

przez niezdecydowany825 » 06 sty 2015 22:15

Witajcie!
Jakiś czas temu musiałem się niestety pozbyć mojego htc one m8 i teraz stoję przed wyborem nowego smartfona, co wydaje mi się bardzo problematyczne.

Najważniejsze, na czym mi zależy to:
- perfekcyjna jakość odtwarzania muzyki (głównie na słuchawkach) - jestem strasznie wrażliwy na punkcie jakości dźwięku
- ładny wyświetlacz o przekątnej 4,8 - 5 cala
- ładny, elegancki wygląd i jakość wykonania

Szukałem już wiele godzin, porównując różnorakie smartfony. Jedyne, które wchodzą w grę, to te od firm: sony, lg no i htc.

Odnośnie budżetu to jestem w stanie wydać około tysiąca złotych.

Liczę na pomoc i z góry dziękuję.
Pozdrawiam :)
Użytkownik

Re: dylemat odnośnie wyboru nowego smartfona

przez Karl » 07 sty 2015 11:07

A co powiesz na LG G2? Pasuje do Twoich wymagań świetnie - no poza 5.2" ekranem, ale dzięki małej obudowie i wąskim ramkom jest gabarytów normalnego 5-calowca.
Karl

przez niezdecydowany825 » 07 sty 2015 11:13

myślałem o nim.. a jak sprawa wygląda z jego możliwościami muzycznymi?
Użytkownik

przez Karl » 07 sty 2015 13:00

Praktycznie idealnie jest z audio w G2, zobacz sobie ten link, podrozdział mówiący o dźwięku: http://www.gsmarena.com/lg_g2-review-982p8.php
Karl

przez niezdecydowany825 » 07 sty 2015 17:23

serdeczne dzięki kolego! chyba rozwiałeś większość moich wątpliwości! :) pozostaje mi się jeszcze zastanowić, czy wybiorę lg g2 w standardowej wersji, czy tej w mini. Co o tym sądzisz? :)
Użytkownik

przez niezdecydowany825 » 07 sty 2015 17:49

chodzi mi o to, czy jakość dźwięku w mini nie będzie odbiegała od tej w standardowej wersji. (Przepraszam za spam, nie mogę odnaleźć opcji "edytuj").
Użytkownik

przez Karl » 08 sty 2015 01:33

Te dwa smartfony są tak naprawdę podobne do siebie tylko pod względem nazwy. G2 mini pod względem audio jest ciut gorszy niż G2, możesz o tym przeczytać tu: http://www.gsmarena.com/lg_g2_mini-review-1070p7.php
Karl

przez niezdecydowany825 » 08 sty 2015 16:38

Mimo wszystko wybrałem lg g2 mini. Do tego dokupiłem bardzo fajne słuchawki i mam nadzieję, że mnie w jakimś stopniu zadowoli ten wybór. Dzięki Ci wielkie jeszcze raz kolego, to dzięki Tobie zdecydowałem się na wybór tego telefonu i wierzę, że nie będę żałował! :) jutro może już mi przyjdzie telefonik, więc podzielę się wrażeniami :)
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!