Który samsung galaxy ace 4 vs S3 mini vs S3 Neo

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który samsung galaxy ace 4 vs S3 mini vs S3 Neo

przez klarun93 » 09 sty 2015 18:42

Witam,
planuje zakup smartfona firmy Samsung. Telefon głównie do
SMS,
endomondo,
FB,
przeglądanie stron,
PDF,
muzyka,
w miare dobry aparat, ale nie jest to konieczne
słuchanie muzyki.
Mój przedział cenowy to od 500-800 max, może być używany jednakże naczytałam się o podróbach i nie chciałabym się naciąć, preferuje nowy na gwarancji.
Zastanawiam się nad
- Samsung Galaxy Ace 4, przekonuje mnie LTE
- Samsung Galaxy S3 Neo, rozmiarowo trochę mnie zniechęca, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia
- Samsung Galaxy S3 mini

Jakie plusy i minusy tych telefonów chciałabym kupić telefon, który posłuży mi trochę, ale chce też dobrze zainwestować pieniądze i nie przepłacić, może na jakiś inny zwrócić uwagę. Wybrałam Samsunga bo podoba mi się wizualnie.
Proszę o pomoc
Nowy

Re: Który samsung galaxy ace 4 vs S3 mini vs S3 Neo

przez Hans » 10 sty 2015 12:00

Witaj,

z tej dwójki co podałeś Galaxy S3 Neo zdecydowanie wygrywa - większy ekran,m lepszy aparat, wydajność, więcej RAM, większa bateria, dostał nawet aktualizację do KitKat. Jeśli go kupisz na pewno będziesz zadowolony. Ja nie wiem jednak, czy zamiast tych Samsungów nie kupiłbym Motoroli Moto G 2 gen (2014). Jest o wiele nowsza, ma czysty, najnowszy system, większy ekran, kamerę podobną, wydajność też.
Jak byś chciał mega mocną baterię, to obczaj też Sony Xperia M2 (albo M2 Aqua).
Hans

przez grzes » 16 sty 2015 23:05

Hans, ma rację, Lepiej Moto G2 weż albo asusa zenfone 5
grzes

przez Damcios » 20 kwi 2015 13:52

Na twoim miejscu kupiłbym sIII mini, pomimo procesora 2 rdzeniowego jest on bardzo szybki, przegladanie stron nie sprawia problemu :)
Damcios

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!