Pomoc w kupnie smarfona

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Pomoc w kupnie smarfona

przez Evey » 13 sty 2015 17:53

Cześc! Mam spory dylemat,ponieważ chce kupic nowy smartfon,ale jego cena nie może wynieśc powyżej 700 zł (max 750). Mam na oku kilka telefonów : LG G2 mini,Alcatel one touch pop C9,myPhone Luna. Zależy mi na dosyc sporym ekranie ( min. 4,5 do 5,5 cala),by dobrze oglądało się na nim filmy i przeglądało internet.Jest jeszcze wiele innych czynników,ale zdaje się na Was i proszę o pomoc; proponujcie swoje przykłady smartfonów jakie mogłabym kupic;) z góry dziękuje;D
Evey

Re: Pomoc w kupnie smarfona

przez Hans » 13 sty 2015 18:17

W tej cenie dostaniesz już chyba Motorolę Moto G 2 generacji (Moto G 2014) = według mnie o wiele lepsza, niż ten G2 mini. Resztę co wymieniłeś sobie daruj, to chińczyki z mizernym lub żadnym wsparciem.
Hans

przez Evey » 16 sty 2015 14:33

Wielkie dzięki stary;D niedługo będe zamawiac właśnie Motorole Moto G 2 generacji^^ i mam nadzieje,że będzie to dobry wybór;)
Evey

przez Hans » 16 sty 2015 15:37

Niech Ci służy dobrze :) To na pewno świetny smartfon, nie pożałujesz.
Hans

przez GRZEGORZ » 16 sty 2015 23:01

Moto G2 to całkiem udany chińczyk, i jak na chinola przystało z Dualsimem. inne ciekawy to Asus Zenfone 5 za 560zł
GRZEGORZ

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!