Android do 700 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Android do 700 zł

przez Corey » 13 sty 2015 21:16

Siema, potrzebuje smarta który będzie wydajny. Aktualnie korzystam z huaweia g510 ascend i to jest dla mnie porażka, zacina się masakrycznie po paru miesiącach użytkowania. Potrzebuje telefonu głównie do sprawdzania internetu, siedzeniu na portalach społecznościowych, w małym stopniu zależy mi na grach czy muzyce (ale chciałbym zeby głośnik nie był najciszej bo to też jest wadą wspomnianego huaweia).
Dobrze gdyby było wejście na karte SD ale myślę że te 16-32 gb w ostateczności tez mi starczy
Zależy mi na androidzie bo nie za bardzo jestem przekonany i przyzwyczajony do Windowsa. Cena taka jak podana w tytule, będę się też starał szukać używanych w dobrym stanie.
Z tego co wyczytałem to dopatrzyłem się tych telefonów:

LG Nexus 4
Huawei p6
ASUS ZenFone 5 bądź wersja z LTE
Motorola moto G
ASUS Fonepad Note FHD 6
Blacberry z10
LG G2 mini

Najbardziej zastanawiam się nad Asusem zenfone albo LG g2 mini wydają mi się najbardziej sprawne wg rankingów ale mogę się mylić.
Z góry dzięki za zainteresowanie się ;)
Nowy

Re: Android do 700 zł

przez Hans » 14 sty 2015 19:23

Nexus 4 to ciągle świetny sprzęt ze świeżym Androidem. W tej cenie kupisz chyba też Motorolę Moto G 2014, również kozackie urządzenie.
Hans

Re: Android do 700 zł

przez grześ » 16 sty 2015 23:04

poczekaj na Asusa zenfone 2gen, miał juz premierę, 3 lub 4GB RAM do wyboru!
A zenfony maja słabą baterię, zresztą poczytaj sobie opinie na forum telchina, ten telefon już od roku jest sprowadzany do polski.
grześ

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!