LG G2 mini vs LG L9 II

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG G2 mini vs LG L9 II

przez Michał » 18 sty 2015 14:16

Cześć.

Wybrałem sobie te dwa modele spośród miliardów przegrzebanych stron, telefonów, forów itp.

- Cena podobna (różnica ok 20 zł)
- Wiem, że jeden ma lepsze CPU i GPU a drugi ekran.

Który będzie lepszy, do normalnego użytkowania, grania, słuchania muzyki?

Dzięki za pomoc, z góry.
Pozdrawiam
Michał

Re: LG G2 mini vs LG L9 II

przez Karl » 18 sty 2015 16:29

Chyba mimo wszystko lepiej jest brać G2 mini, dlaczego? Bo ma większą baterię niż L9 II, więc dłużej na nim popracujesz. Dodatkowo G2 mini jest nowszy - o jakieś pół roku, więc mimo wszystko powinien dłużej dostawać aktualizacje softu niż L9 ii.
Karl

przez Michał » 18 sty 2015 17:12

Dzięki za szybką odpowiedź. Obecnie korzystam z Xperii J (dostałem w prezencie, dla młodzieży kiepski)

Jak wygląda sprawa z ekranami w obydwóch aparatach?

Czy dwurdzeniowy procesor na rdzeniach Krait (w l9 II) daje radę czterordzeniowemu Snapdragonowi w G2 mini?
Michał

przez Karl » 18 sty 2015 20:49

No w kwestii ekranu wiesz przecież sam, że ten w L9 II ma większą rozdzielczość, więc jest lepszy. Inna sprawa to taka, czy to zauważysz. Co do wydajności to mimo wszystko cztery rdzenie z G2 mini są nieco lepsze niż dwa Krait z L9 II. Mimo wszystko to tylko kosmetyka.
Karl

przez Michał » 19 sty 2015 14:35

Obecnie mam SXP J, gdzie ekran jest z najniższej półki. Mogę siebie nazwać Typowym Januszem, jeżeli chodzi o telefony więc raczej różnicy nie zauważę.
Michał

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!