Lumia 735 vs Xperia M2 LTE

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Lumia 735 vs Xperia M2 LTE

przez Sharky » 18 sty 2015 22:20

Witam wszystkich, mam dość spory dylemat, przymierzam się do zmiany telefonu, a w moim zasięgu cenowym po odrzuceniu paru innych propozycji zostały Lumia 735 i Xperia M2 LTE. Przejdźmy do szczegółów, najważniejsze cechy smartfona dla mnie to możliwość szybkiego przeglądania internetu, nie przycinanie się i dość dobry aparat. Moim faworytem w tym pojedynku jest Lumia 735, lecz boję się WP ponieważ nie miałem jeszcze z nim do czynienia, a Xperia jest na androidzie zawsze to jakoś łatwiej się odnaleźć, proszę Was o pomoc, pozdrawiam ;)
Nowy

Re: Lumia 735 vs Xperia M2 LTE

przez Hans » 19 sty 2015 09:57

Witaj,
Twoje spostrzeżenia są słuszne i dobrze, że skłaniasz się ku Lumii 735. Ten smartfon na pewno ma lepszy aparat (tutaj możesz zobaczyć porównanie z Mw: http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... hone2=6146 ), no a dodatkowo w WP raczej nie uświadczysz przycinek. Lumia 735 na pewno świetnie się sprawdzi do tego, co potrzebujesz.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!