Asus ZenFone 2

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Asus ZenFone 2

przez Iza » 27 sty 2015 19:55

Cześc wszystkim:) Może wiecie kiedy i gdzie będzie można kupic Asusa Zenfona 2? Bardzo mi się spodobał i chciałabym go miec jak najprędzej^^ ( za taką cenę to wydaje mi się,że się opłaca) Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi:)
Iza

Re: Asus ZenFone 2

przez Hans » 28 sty 2015 01:02

Hej,

ten smartfon oficjalnie spodziewany jest w sklepach dopiero w marcu. Wiele osób wietrzy jednak, że ten termin może się okazać zbyt optymistyczny, a Zenfone 2 wyląduje w sklepach dopiero w drugim kwartale.
Hans

przez Evey » 28 sty 2015 23:46

no to chyba nie chce mi się czekac xD,prawdopodobnie kupie Asusa Zenfone 5 albo Motorole Moto G 2nd Gen. (chociaż wydaje mi się,że Moto jest troszkę za gruba,ale to może tylko moje przewrażliwienie) :D
Evey

przez nitro » 29 sty 2015 01:36

może być tak jak z pierwszym zenfonem w grudniu 2013 miał premiere, do polski trafił rok później.
Zenfon 2 od marca ma być na aliexpress
nitro

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!