Proszę o doradzenie modelu telefonu/smartfonu

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Proszę o doradzenie modelu telefonu/smartfonu

przez Yuanic » 01 lut 2015 20:07

Witajcie,
Myślę obecnie nad kupnem nowego telefonu dotykowego. Nie wiem, jak znaleźć telefon, który spełniałby moje wymagania, więc zwracam się do Was z prośbą o poradę :). Tak więc chciałbym a ten telefon miał/był:
- dotykowy
- wyświetlacz o rozmiarze nie mniejszym niż 3,5 cale
- posiadał system android
- miał opcję czytania plików tekstowych, chodzi mi zwłaszcza o pliki z rozszerzeniem pdf (i by była opcja "szukaj słów/fraz" - miałem w ręku Samsunga Omnię 2 i8000 i w nim takowej opcji nie było, przy obrocie telefonem by obraz się też obracał, by miał opcję przybliżania dwoma palcami dokumentu pdf - Omnia również tego nie miała)
- posiadał WiFi
- aparat dobrej jakości - używałbym go głównie do robienia zdjęć z książki/zeszytu, więc powinien mieć dobrą ostrość zdjęć tekstu

Z góry dziękuję wam za wszelkie porady i sugestie :).
Yuanic

Re: Proszę o doradzenie modelu telefonu/smartfonu

przez Karl » 02 lut 2015 00:00

Witaj,

ale nie napisałeś, ile kasy byś chciał maksymalnie wydać :)
Karl

Re: Proszę o doradzenie modelu telefonu/smartfonu

przez arek » 05 lut 2015 18:27

kilka tanich chinoili:
Motorola Moto G2
ulefone be Pro
elephone P3000S
arek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!