Smartfon do 600zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 600zł

przez Darek0925 » 17 lut 2015 15:58

1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon? : 600zł
2. Chcesz komórkę z sklepu internetowego, allegro czy komisu komórkowego?: Ze sklepu typu Media Markt
3. Jakie firmy cię interesują? Interesuję mnie głównie Xperia E3, Lg F60
4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - Głównie do internetu, zabawy i jakichś gier.
5. Jaki system operacyjny preferujesz? Android
6. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?: Tylko nowe telefony
Mam nadzieję, że mi pomożecie ;)
Darek0925

Re: Smartfon do 600zł

przez Hans » 17 lut 2015 19:09

Czyli co, zastanawiasz się jedynie nad Xperią E3 i LG F60?
Hans

przez Darek0925 » 23 lut 2015 18:02

Interesują mnie głownie te modele, ale jestem otwarty też na inne.
A jeśli tak to który jest lepszy Xperia e3 czy lg f60?
Darek0925

przez Karl » 23 lut 2015 18:20

Z tych co podałeś według mnie LG F60 jest lepszy, dlaczego? Xperia E3 wygląda ohydnie - ramki wokół ekranu są monstrualne, w efekcie te dwa smartfony o tej samej przekątnej są gabarytowo zupełnie inne. F60 co prawda jest nieco grubszy, ale o prawie centymetr niższy i ciut węższy, no i waży też sporo mniej. F60 ma też już 64-bitowe rdzenie, co w przyszłości może się przydać i ogólnie nowszy chipset. Chyba jedyną, znaczącą przewagę E3 nad F60 jest fakt, że E3 nagrywa filmy Full HD a F60 HD.
Karl

przez jarek » 27 lut 2015 00:07

Zobacz Asus Zenfone 5
albo lepszy ulefone Be Pro
jarek

przez Erekin » 27 lut 2015 19:51

A patrzyłeś Lg l90 ? za 600 zł też sie znajdzie :D
Albo Nexus 4 :D
w sklepie typu MediaExpert wszystko jest drozsze :D
poszukaj może na allegro czy olx czegoś z okolicy żebyś mógł podjechać zobaczyć czy coś w tym stylu :)
Ten Zenfon 5 i mnie zastanawiał dość długo ... szczególnie jak się bedzie sprawował z 2 rdzeniami intela , mi się wydaje ze jesli komputery takie coś miały to w telefonie też da rade :D i ramu dużo :D
Lg G2 mini też znajdziesz (chyba)
Lg L9 II też można znaleść
Sony Xperia M2 ( fajny telefonik , dobre zdj. ) Kolega go posiada lecz na ekranie zaczeło mu masowo wyskakiwać Pixele znaczy takie zielone kwadraciki ( to pixele nie ? ) lecz według mnie to była jego wina :D
Samsung Galaxy core ( też posiadaczem jest kolega ( inny)) i mi się wydaje bardzo fajny :D to jak on go zapychał grami i bez scinek
Motorola Moto G (nie widzialem , nie znam)
Znalazłem za 630 zł Sony Xperie Z także według mnie powinieneś rozważyć też jego :D
Troche ci namotałem , popisałem , ale cóż :D Jeśli pomogłem to się ciesze xd a jesli tylko namotałem to przepraszam xd licz na zadowolenie i.... oczywiście opinię innych :D
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!