Smartfon do ~250 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do ~250 zł

przez djuki » 17 lut 2015 20:46

Witam , poszukuje modelu telefonu, który można kupić za kwote około 250 zł , ma to być telefon używany , z normalnym aparatem , ogólnie do zabawy itp , jedna rzecz na która nie zwracam uwagi to bateria , swojego wt19i ładuje i tak codziennie.
Na razie "wytypowałem"
Sony xperia S , xperia SP
lenovo A830 , A850 ( da sie kupić za 250 zł ,zbity dotyk mi nie przeszkadza , wymieniłbym se kiedyś) . Może coś innego od lenovo , bo maja tego multum , a i telefony z parametrów fajne.
Htc one X , Hd310.
No i nie wiem co wybrać , jak juz wcześniej wspomniałem nawet zbity dotyk nie nie przeszkadza , oby tel działał.
Żadnego samsung czy nokii nie chce ;)
Co polecacie koledzy więc z tych tel co ja wymieniłem a i tak od siebie może cos lepszego sie znajdzie ;)
Pozdrawiam.
djuki

Re: Smartfon do ~250 zł

przez Rebel Princess » 18 lut 2015 10:51

Właściwie jak to czytam to wydaję mi się, że nie za bardzo potrzebujesz porady, bo jest Ci wszystko jedno. Jak już mam wskazać, na któryś z wymienionych to Sony Xperia.
Nowy

Re: Smartfon do ~250 zł

przez Karl » 18 lut 2015 14:01

Chyba Xperia SP najlepiej z tego wygląda.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!