Smartfon ~300zł ewentualnie więcej

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon ~300zł ewentualnie więcej

przez elrpezidente » 22 lut 2015 12:46

Witam
Nie znam się na telefonach. W tym zalewie smartfonów jest mi ciężko się odnaleźć dlatego proszę o poradę.
Potrzebuję smartfona który będzie działał płynnie (płynne przeglądanie neta, płynne aplikacje, płynne ładowanie się kontaktów, sms itd) nie zależy mi na aparacie. Do tej pory miałem Xperia Arc S i jest ona dla mnie za wolny, możliwe że zainstalowałem na nim za dużo aplikacji i przez to zaczął zamulać ale potrzebuję fona który będzie to wszystko ogarniał.
Czytałem że Motorola Moto G jest najlepsza w swojej kategorii cenowej jednak ok 600zł to troszkę za dużo.
Najlepiej jakby fon miał androida.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam forumowiczów
elrpezidente

Re: Smartfon ~300zł ewentualnie więcej

przez Karl » 22 lut 2015 15:57

Witaj,

za 300 zł to może być ciężko kupić coś niezamulającego z Androidem. Celujesz w nowe czy używane sprzęty?
Karl

przez elrpezidente » 22 lut 2015 19:43

Może być używany. Nawet zbita szybka mi nie robi problemu.
Napisałem ze ewentualnie mogę więcej dać.
Jaki telefon proponujecie?
Ile muszę wydać na niezamulający android?
A jak nie android to pewnie WP proponujesz? Miałem jakiś czas temu tel z WP i w sumie nawet lepiej mi się działało niż na androidzie ale na WP nie ma tylu aplikacji itd
elrpezidente

przez Karl » 23 lut 2015 15:19

Używane Moto G chodzą w cenach poniżej 500 zł, może spróbowałbyś taką kupić? To smartfon na długi czas. Chińszczyzny bym unikał jednak, to nigdy nie wiadomo, co się kupi. Samsung Galaxy S II też byłby ok, chociaż Motorola dużo nowsza i bez kombinowania masz na niej najnowszy system. Jeszcze Galaxy S III też w dobrych cenach chodzą. Świetna byłaby też Sony Xperia M2, ale oczywiście w kwocie 300 zł nie kupisz, bo trzeba trochę dołożyć.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!