Smartfon powyżej 2000zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon powyżej 2000zł

przez Kini » 30 sty 2012 00:29

Witam, planuję zakup naprawdę dobrego smartfona, z najwyższej półki. Skłaniam się raczej ku czemuś z systemem Android, ale iOS też nie pogardzę. Obczajałem nieco smartfony - i podobają mi się Galaxy Note, Galaxy Nexus, no i Motka RAZR. Proszę Was o pomoc w wyborze najlepszego urządzenia.
Kini

Re: Smartfon powyżej 2000zł

przez Haba » 30 sty 2012 09:33

Jak dla mnie - to trochę bez sensu kupować te smartfony. To są takie zabaweczki, Note jest niezbyt poręczny, Nexus to w zasadzie tylko Ice Cream Sandwich i ładny ekran, natomiast RAZR moim zdaniem nie jest wart swej ceny. Lepiej pomyśl nad czymś tańszym - Samsungu Galaxy S II, albo HTC Sensation.

Oczywiście na siłę możesz kupić coś za powyżej 2000zł, np. iPhone 4S, albo Sensation xe/xl.
Haba

Re: Smartfon powyżej 2000zł

przez Marlon » 30 sty 2012 15:41

Z iPhone 4S będziesz na pewno zadowolony, bo to dobry smartfon. Jak chcesz coś opartego o Android, to polecam np. HTC XE/XL, albo Galaxy Nexusa. Najlepszym wyjściem będzie jednak, jeśli wstrzymasz się jeszcze trochę. Przecież pod koniec lutego odbywają się targi MWC w Barcelonie - a na nich na pewno zobaczymy nowe "cuda" jeśli chodzi o smartfony. Jeśli teraz kupisz smartfon - to po targach MWC możesz tego mocno żałować i sprzedawać czym prędzej za pół ceny.
Marlon

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!