Do 700 zł +/-

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Do 700 zł +/-

przez Kisad » 11 mar 2015 20:59

Potrzebuje smartfona w granicach 700zł .... Nie chce wydawać nie wiadomo ile na telefon bo po co :D
Co mi wpadło w oko :
G2 mini
LG L90
S3 Neo
chyba tyle
Smartfon głownie do muzyki , Internetu , filmów , zdjęcia też lubi porobić , filmiki szczególnie , czasem pogram w coś popisze notatki :D
Prosiłbym o propozycje ;) co lepsze czy jest coś lepszego w podobnej cenie
Chciałbym min 4'3 cale min. 8MPX aparat , Jak najwięcej ramu chciałbym tak z 2 GB zeby się nie wieszał bo tego nie nawidze
wiem ze g2 mini 1 GB s3 neo 1.5 Gb a L90 nie pamiętam ale chyba też 1 GB ... ale może znajdziecie coś dobrego z moimi wymaganiami a jak nie to zostańmy przy tych
Wole bardziej znane margi jak LG Sony itp.
Samsungów nie lubie ale jak sie coś znajdzie nie pogardze ;)
Dziękuje i prosze o szybką odpowiedż bo mi się " tyłek pali"
Kisad

Re: Do 700 zł +/-

przez Karl » 13 mar 2015 17:49

G2 mini i L90 są w zasadzie identyczne i różnią się między sobą drobnostkami, a głównie designem. Fajnie wypada tu S3 Neo, bo ma dużo lepszy ekran, więcej pamięci.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!