Smartfon double sim - co wybrac?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon double sim - co wybrac?

przez krakers » 18 mar 2015 15:06

Znawcy smartfonów, pomocy! :)

Poszukuję telefonu, który spełniał by wymienione niżej wymagania. Wiem, że istnieją wyszukiwarki, ale za każdym razy gdy szukałam czegoś okazywało się, że albo jest to azjatycki smartfon który nie jest jeszcze dostępny, albo cena przekracza mój budżet .Jeżeli ktoś z Was ma jakiś pomysł, będę baaaardzo wdzięczna. :!:

-Double Sim
-Aparat minimum 8mpx z tyłu + aparat z przodu
- GPS
- 2GB pamięci RAM
-Minimum 4-rdzeniowy
(Właśnie, jak to jest drodzy koledzy, bo ja jestem zupełnym żółtodziobem, słyszałam, że jeśli tel ma mieć 4 czy 8 rdzeni to koniecznie 2gb ram?)
- cena to max 800 zł (stąd pewnie będę celowała w jakieś azjatyckie propozycje?)

PROSZĘ O POMOC!
krakers

Re: Smartfon double sim - co wybrac?

przez krakers » 18 mar 2015 15:10

Dodam jeszcze że wolałabym coś w androidzie (jakim-nie wiem, nie znam sie) ale nie zależy mi dużym rozmiarze, wręcz przeciwnie.
krakers

przez Karl » 19 mar 2015 10:38

Z tymi azjatyckimi to bym uważał, owszem często prezentują się pod względem specyfikacji bosko, ale co z tego, jak mają np. słaby aparat, kiepskie wsparcie, a o aktualizacjach systemu można zapomnieć. Lepiej wybrać chyba coś markowego.
Karl

przez krakers » 19 mar 2015 17:46

Czy Asus Zenfone 5 będzie w miarę dobrym wyborem? Tam chyba mogę liczyć na aktualizację? ;)
krakers

przez Hans » 19 mar 2015 21:29

Zenfone 5 dostał KitKata, ale więcej już pewnie nie dostanie. Ze smartfonów z dual SIM możesz też popatrzeć na Motorola Moto G 2 gen. dual SIM.
Hans

przez nitron » 02 kwi 2015 17:24

Moto G2
Zenfon 5
THL 2015
Ulefone Be Pro
Meizu M1 note
https://www.youtube.com/channel/UC7GZW- ... hSp954TMQA
nitron

przez Jermak » 09 kwi 2015 06:54

Nie polecam kupować telefonów tanich chińskich marek. Niestety ale nie oferują dobrego wykonania. Wprawdzie parametry nie są złe ale trzeba jest wiedzieć,że szybko się psują.

Czy również Windows Phone wchodzi w grę ? Świetna jest Nokia 730.

Cena 800 zł a oferuje:
bardzo dobre wykonanie
świetny aparat selfie
W swojej grupie cenowej nie ma w zasadzie żadnych konkurentów . Do podstawowych zastosowań sprawia się lepiej niż android.
Jermak

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!