Warto wymienić HTC Desire na Sony Ericsson Arc S?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Warto wymienić HTC Desire na Sony Ericsson Arc S?

przez Tymon » 31 sty 2012 15:11

Mój abonament właśnie dobiega końca, teraz mam HTC Desire - a z sieci zaproponowali mi SE Xperia Arc S. Mam dwie możliwości - albo wybrać abonament z Xperia Arc S, lub sam abonament - wtedy dostanę więcej minut, smsów itd. do wygadania. Nie narzekam teraz na Desire, czy więc warto brać Arc S? odczuję w ogóle jakąś różnicę, podczas jego użytkowania?
Tymon

Re: Warto wymienić HTC Desire na Sony Ericsson Arc S?

przez Ykk » 01 lut 2012 11:47

Powiem tak - bierz Arc S, a potem go razem z Desire sprzedaj i kup coś lepszego. Arc S jest stanowczo za drogim smartfonem, przewartościowanym mocno jak na moje. Jeśli sprzedasz te dwa smartfony - to starczy Ci na coś naprawdę dobrego, np. HTC Sensation, albo Samsunga Galaxy S II, to są wypasione smartfony.
Ykk

Re: Warto wymienić HTC Desire na Sony Ericsson Arc S?

przez Szarik » 02 lut 2012 11:50

Też bym tak zrobił - sprzedał te dwa smartfony i brał Galaxy S II. Na S III nie mamy chyba co liczyć, Samsung zaprezentuje go pewnie jakoś w czerwcu, może z miech wcześniej, nie wiadomo. Póki co najlepszą opcją jest branie S II, no chyba, że preferujesz inne marki.
Szarik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!