Pytanie !!!!!

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Pytanie !!!!!

przez bolek0369 » 09 kwi 2015 15:50

Witam serdecznie i odrazu powiem ze zbytnio nie znam sie na telefonach/smartwonach ale mianowicie chce kupic telefon /smartfon do 2 tys.zl i moj wybor padl na sony xperia z3 compact albo zwykla z3 !!! chyba ze polecicie cos barsdziej godnego :)

ae chodzi mi o cos innego w tym poscie , mampytanie chodzi o roznego rodzaju ubezpieczenia jakie sa dostepne na rynku dla smartfona:

i tutaj moje pytanie czy warto wydawac kilka set zlotych na ubezpieczenie?
czy to prawda ze jest i czy istnieje takie ubezpieczenie ze gdy mi ukradna albo zgubie tel/smartfon to dadza mi nowy? jesli tak to podajcie mi nazwy sklepow :)

i czy nie ma tam zadnych haczykow? i gdzie najlepiej kupic smartfona tak zeby miec jak najlepsza gwarancje ale tez zebyu nie przeplacic dzieki z gory i pozdrawiam :D
bolek0369

Re: Pytanie !!!!!

przez Karl » 13 kwi 2015 10:08

Z3 compact jest fajna naprawdę, niewielka, poręczna a mocarna. Co do ubezpieczenia to ja sobie odpuściłem, podobno jest tam tyle kruczków że nawet jak coś się stanie to bardzo trudno odzyskać kasę albo dostać nowy smartfon.
Karl

Re: Pytanie !!!!!

przez Tomek765 » 14 kwi 2015 05:16

Nie warto jest brać tych kilkuset złotych na ubezpieczenie. Tak naprawdę to mała szansa,żę coś się stanie a wybulisz sporo kasy. Sony Xperia Z3 jest niezły ale moim zdaniem o wiele ciekawszy jest HTC M8 albo Lg G3. Telefony obecnie w bardzo dobrych cenach, zapewniają świetne parametry oraz są dobrze wykonane. Mają również wytrzymałą baterię.
Tomek765

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!