Jaki smartfon wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Jaki smartfon wybrać?

przez Karl » 31 maja 2015 10:47

Według mnie Xperia M2, bo sama specyfikacja to nie wszystko. Jak potrzebujesz wodoszczelności to bierz Aqua, jak nie to ze smartbandem - opaskę możesz najwyżej sprzedać i odzyskać trochę kasy.
Karl

przez abdel » 09 wrz 2015 05:03

Ja obecnie zastanawiam się nad nowym telefonem. Chciałbym kupić sobie coś tak do 1500 zł maksymalnie.Najlepiej jakiegoś byłego flagowca. Na dzień dzisiejszy zastanawiam się nad tym modelem:
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/lg-g3-czarny.bhtml
Lg G3. Co o nim sądzicie?
No i jeszcze jedna sprawa. Czy warto jest zamawiać telefon w sklepie euro? Koniecznie chcę brać telefon na raty bo nie mam tyle kasy aby kupić go za gotówkę a ze sklepów, w ktorych ten telefon jest w miarę sensownej cenie jedynie euro oferuje raty 0%.Czy ktoś tam może kiedyś zamawiał telefon?
abdel

przez Bart » 10 wrz 2015 12:04

Euro jest raczej spoko, to duża sieć, jak cena odpowiada to można brać. G3 jest całkiem spoko, ale nie wiem, czy za 1400 zł bym go teraz kupił. Jak dla mnie trochę za wielki. Możńa też popatrzeć na Moto X Play, Meizu MX4,
Bart

przez Jeronimo » 28 wrz 2015 06:27

Lg nie jest zły. Ale sam postawiłbym raczej na Samsunga. Obecnie w dobrej cenie jest Samsung Galaxy S5 . O wiele spadł z ceny po tym jak na rynkek wkroczyła nowa wersja 6.
W dobrej cenie masz w Saturnie:
http://www.saturn.pl/telefony-i-smartfony_smartfony

Jest do kupienia za 1600 zł. Warto jest dołożyć te 100 zł i cieszyć się dobrym sprzęcikiem.
Jeronimo

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona