Xperia Z1 vs Asus Zenfone 2

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia Z1 vs Asus Zenfone 2

przez Dyszak » 29 maja 2015 22:27

Witam nie znam sie za bardzo wiec szukam porady u osób bardziej rozeznanych w temacie. mianowicie chce sobie kupić smartfona do 1200 myślałem nad owymi 2 telefonami z tytułu z tym ze Asusa
mogę kupić z 4gb oraz 1,8 ghz lub 4gb z 2,3 ghz różnica ceny to 200 zł chciałbym poznać wasze opinie/porady odnośnie mojej sytuacji.
Dziękuje i pozdrawiam
Dyszak

Re: Xperia Z1 vs Asus Zenfone 2

przez Psiarz24 » 30 maja 2015 08:22

A do czego ma smartphone służyć? Muzyka, gry, filmy, aparat?
Użytkownik

Re: Xperia Z1 vs Asus Zenfone 2

przez Karl » 31 maja 2015 10:50

Bez urazy ale Z1 to już staroć jest mocna, za taką kasę w życiu by tego nie kupił. Poza tym smartfon ogromny, mało poręczny. Oczywiście Zenfone 2 jest gabarytowo większy, ale ekran ma za to ogromniasty. Pod względem specyfikacji Zenfone 2 też według mnie wypada fajniej.
Karl

Re: Xpeia Z1 vs Asus Zenfone 2

przez AREK » 02 cze 2015 16:43

Popatrz na oneplus one, włąśnie jest obniżka cen, albo na Meizu MX4, też świetny telefon, poczytaj sobie opinie, prawie wszyscy zadowoleni, dobry aparat i bateria.
AREK

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!