Jaki smartfon do 1300 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon do 1300 zł

przez leminka » 03 cze 2015 06:16

Cześc. Szukam dla siebie wygodnego sprzetu. Moge dać tak do 1300 zł. Ale chciałabym aby telefon był szybki , z dużym ekranem oraz aby wygodnie przeglądało sie na nim internet. W gry nie gram

Bardzo podoba mi się NOkia 830

Ale jeszcze zastanawiam się czy nie dołożyć i nie sprawić sobie Lg G3

Jak myślicie? Co będzie wygodniejsze?
leminka

Re: Jaki smartfon do 1300 zł

przez Vini » 07 cze 2015 11:57

Na Androida masz więcej aplikacji więc z tych dwóch wybrałbym zdecydowanie LG G3, który jest klasę wyżej niż ta Nokia.
Ekspert

Re: Jaki smartfon do 1300 zł

przez Erekin » 12 cze 2015 14:12

Mam G3 ale niestety 16GB .. Jezeli nie grasz w gry i masz karte pamięci Straczy na 100% .. telefon szybki , wygodny duzy ekran i aparat bardzo dobry :D
Nagrywanie 4K slow motion itp .. lecz w 4K mozna tylko do 4/ 5 minut .
Lecz ten telefon ma też wade fabryczną obudowy.. tzn samoistne powstawanie pęknięc 2 miejscach .. nie wpływaja na uzytkowanie po prostu sa .. i są one na dole telefonu przy mikrofonie i na górze przy podczerwieni :D bardzo wygodne ty guziczki z tyłu np. gdy ma się telefon w kieszeni nie trzeba szukac po bokach pogłaśniania w przypadku słuchania muzyki :D chyba pomogłem jesli wtrąciłem się nie potrzebnie przepraszam :D jak coś pisz
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!