Telefon za około 450zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon za około 450zł

przez Gość » 07 sie 2015 16:23

Witam,
Tak jak w tytule, poszukuję telefonu za 450zł. Zależy mi na dobrym wyświetlaczu, do 5 cali oraz aparacie robiącym przyzwoite zdjęcia. Telefon używam głównie do internetu ( facebook, youtube, instagram), nie słucham dużo muzyki, ani nie potrzebuje dużo miejsca na aplikacje. Preferuję Android, bo do WP nie mogę się przekonać. Telefon chcę kupić na allegro i jak najbardziej może być używany. Moim poprzednim smartfonem był Galaxy S2, jednak już nie dawał sobie rady w codziennym użytkowaniu. Nie gram w żadne zaawansowane gry, jedynie czasem jakieś proste, jednak chcę, żeby telefon pracował stabilnie i nie łapał lagów po miesiącu użytkowania.
Przeglądałam mnóstwo stron, recenzji itp i wybrałam kilka różnych modeli:

- Nexus 4 (jednak ciężko go dostać w dobrym stanie)
- Huawei Ascend P6
-Motorola Moto G LTE
Gość

Re: Telefon za około 450zł

przez Hans » 11 sie 2015 15:22

Co do Huawei to nie wiem, jak po kilku miesiącach będzie działać jego oprogramowanie (szybko czy wolno), bo jednak jest tam sporo syfu od producenta. Z kolei jeśli chodzi o Motorolę to raczej możesz być pewien, że nic tam złego się nie wydarzy - zgrabny, fajny smartfon z czystym systemem Android, który działa tak, jak chciałoby tego Google. Ja bym brał Moto G.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!