Strona 1 z 1

Nokia Lumia 1520 to nadal dobry wybór?

PostNapisane: 13 sie 2015 17:06
przez zak
Cześć. Zastanawiam się nad kupnem smartfona/phabletu. Posiadam budżet ograniczony do ok 1200zł. Odkąd usłyszałem że łatwo można portować apki z Androida na wp8.1/win 10 zwróciłem wzrok na ofertę nokii. Uznałem że nokia lumia 1520 ma bardzo dobrą specyfikację techniczną, tym bardziej zważając na optymalizacje windows phone'a. Z pewnością ten model także dostanie windows 10. Jednak czy kupowanie phabletu z 2013 roku ma sens? Może lepiej wybrać sprzęt konkurencji? Jak tak to jaki?

Re: Nokia Lumia 1520 to nadal dobry wybór?

PostNapisane: 16 sie 2015 10:16
przez KArl
Witaj,
w przypadku smartfonów z Windows Phone data debiutu nie ma aż tak ogromnego znaczenia, z prostego względu - aktualizację te urządzenia w większości i tak dostaną, właśnie do Windows 10. Lumia 1520 jest właśnie takim sprzętem, który może liczyć na upgrade. Specyfikacja pomimo upływu czasu jest nada świetna w tej cenie, masz doskonały ekran, wydajny procesor (który do Windowsa jest aż nadto wydajny), no i świetny aparat. Jedyne, na co narzekają w recenzjach tego sprzętu, to przeciętna czytelność ekranu w świetle słonecznym.

Świetna jest też Sony Xperia Z Ultra - Sony dało tu nawet aktualizację do Androida 5.1, czyli najnowszej odsłony. Masz tu doskonałą specyfikację w smukłej obudowie. Miałem przyjemność obcować z tym phabletem i powiem Ci, że robi wrażenie a jest naprawdę niedrogi.