Sony Xperia S czy Motorola RAZR?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Sony Xperia S czy Motorola RAZR?

przez Figaro » 16 lut 2012 12:11

Witam!

Wiem, że o Xperię S jeszcze w Polsce trudno, ale już się zastanawiam, co kupić. Z jednej strony chciałbym mieć smartfon szybko i kupić od razu RAZR. Postaram się wymienić minusy obydwu urządzeń, mam nadzieję, że pomożecie mi w podjęciu decyzji, czy czekać na Xperia S, czy też kupić RAZR.

Xperia S: chyba nie ma Gorilla Glass, ale pewny nie jestem, będzie dopiero dostępna od 12 marca u nas, ICS na starcie (?)

RAZR: gorszy aparat, wyświetlacz z mniejszą rozdziałką (Sony 1280x720, Motorola 540x960)

Będę wdzięczny za pomoc w wyborze odpowiedniego smartfona :)
Figaro

Re: Sony Xperia S czy Motorola RAZR?

przez Ogóras » 16 lut 2012 14:08

Ja tam bym poczekał na Xperia S - smartfon zapowiada się wręcz rewelacyjnie, więc moim zdaniem warto czekać. Chociaż też będzie trzeba sprawdzić, czy np. soft stabilny, czyli na pierwsze recenzje - albo iść pomacać urządzonko w sklepie.
Ogóras

przez Pyrtolotolo » 16 lut 2012 18:42

Ja też bym czekał na Xperia S - 12MP aparat (znając Sony, będzie robił świetne foty), oraz dobry ekran HD robią swoje. Premiera już wkrótce, więc radzę Ci się przemęczyć i poczekać na Soniacza.
Zaawansowany

przez Ykk » 17 lut 2012 15:39

A słyszeliście o tym, że Xperia S ma niewymienną baterię? Trochę lipa, bo jak się zdecydujemy na wymianę - to tylko serwis. Odpada też "żonglerka" bateriami, podczas nawigowania smartfonem w samochodzie albo na wyjazdach. Z drugiej strony - RAZR też chyba ma niewymienną baterię :cry:
Ykk

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!